O mně

Renáta Sirotková

Realitní makléřka

rsirotkova@ostrovrealit.cz

774226054

O mně

Jeden klient mi kdysi napsal hezkou větu: Paní Sirotková, vy máte krásné povolání, protože pomáháte lidem získat nový domov. Ano, práce realitní makléřky je krásné, protože mít domov je to, po čem všichni toužíme. Zároveň je to povolání velmi náročné a zodpovědné, protože nákup nebo prodej nemovitosti představuje pro většinu z nás tu největší finanční operaci, kterou ve svém životě řešíme. Je to velice citlivé období, kdy chceme mít jistotu, že vše dopadne podle našich představ. Proto spolupracuji s týmem odborníků z různých oborů- například finančnictví. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti financování nemovitosti, dále spolupracuji s profesionálními fotografy, zajišťujeme kompletní právní servis, používáme videoprohlídky, umíme propagovat nabízené nemovitosti na sociálních sítích a spoustu dalších zajímavých věcí. 
Za moje výsledky hovoří nejlépe to, že se mi klienti vrací a doporučují mně svým přátelům, známým a obchodním partnerům.

Mé motto- SPOKOJENÝ KLIENT- MOJE RADOST A CÍL 

Svůj volný čas trávím nejraději s rodinou. Mám ráda sport, který mě provází celý život. Je fajn být v dobré kondici. Také si občas přečtu dobrou knihu.

Video

Moje reference

Paní Sirotková jednala profesionálně, byla ochotná, příjemná, vstřícná. Pokud budu potřebovat ještě nějaké služby, ráda se na ni obrátím. Šrůtková

Petr Šrůtek 8.1.2021


Rychlost prodeje naprosto neskutečná, jednání makléřky paní Sirotkové od prvopočátku naprosto profesionální a skvělé. Hned jsem věděla, že byt se prodá a vše bude v pořádku. Mohu jen a jen chválit. Člověk na svém místě.

Gabriela Šubová 16.12.2020


Byla jsem velice spokojená s paní makléřkou. O průběhu prodeje mě vždy včas informovala a hlavně jednala vždy jako profesionál. Má lidský přístup, kterého si velmi cením. Ještě jednou děkuji.

Hana Vařeková 8.12.2020


Rychlá a výborná spolupráce s makléřkou

Jiřina Šenková 9.11.2020


Ano, dostačující informace, výborná komunikace.

Martin Müller 25.9.2020


Paní Sirotková je profesionální žena na svém místě. Opožděně, ale přece, děkuji za Vaše služby. Matůšů Lukáš.

Lukáš Matůšů, Velký Újezd 17.6.2020


Paní Sirotková je skvělá makléřka a rád se na ni obrátím i v budoucnu. Pavel Drozd

Pavel Drozd 26.2.2020


Byla jsem maximálně spokojená. Kupovala jsem nemovitost, jejíž koupi jsem řešila s paní makléřkou Renátou Sirotkovou, která se mi po celou dobu věnovala a o vše se postarala. Chtěla bych poděkovat celému týmu za jejich práci a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Dis. Jana Nerušilová 14.2.2020


doporučuji, splnili vše, co slíbili a to v dnešní době není samozřejmé....

Roman Stříbrný 29.1.2020


Služby makléřky Renaty Sirotkové byly na vysoké profesní úrovni. Při prvním setkání nenaléhala ani nenutila k využití služeb realitní kanceláře. Vysvětlila jak by event. probíhal prodej nemovitosti, upozornila na všechny postatné věci související s prodejem. Po delší úvaze jsem se následně na paní Renatu Sirotkovou obrátila se žádostí, že chci předmětnou nemovitost prodat prostřednictvím RK. Jsem moc ráda, že jsem se k tomuto kroku rozhodla. Průběh prodeje, který následoval, byl rychlý, bez komplikací, odpovídající profesnímu jednání makléřky paní Sirotkové, která byla se mnou v průběhu prodeje v neustálém kontaktu, respektovala moje požadavky v plném rozsahu a velmi brzy si získala moji důvěru. Pokud se mi naskytné příležitost, moc ráda makléřku Renatu Sirotkovou všem zájemcům doporučím.

Božena Pytlíčková 16.1.2020


Výborná spolupráce, přesné informace, aktivní přístup, v budoucnu určitě opět oslovím

Daniela Přivřelová 8.1.2020


Paní Sirotková je u nás už sázka na jistotu, každá firma je vždy o lidech, tudíž pro mě i partnera je jednou pro vždy už pouze a jen paní Sirotková. Děkujeme, k. Urbanová

Klaudie Urbanová 2.1.2020


Děkuji paní Sirotkové za skvěle odvedenou práci, byla jsem naprosto spokojená. Skotnicová

Alexandra Skotnicová 11.8.2019


Vše proběhlo v pořádku. Děkuji

Ludvík Navrátil 9.5.2019


Paní makléřka Sirotková byla naprosto vynikající, spolehlivá a přesná!

PhDr. Jana Marešová 1.4.2019


Paní Sirotková nás mile překvapila. Ještě jednou velké díky za rychlé a precizní jednání. Mgr. Klaudie Urbanová

Tomáš Kilkovský 1.4.2019


Meli jsme zkusenost i s jinym maklerem a uprimne vas makler,byl bezkonkurecne nejlepsi..Dekujeme

Dagmar Čeplová 4.3.201


Vynikající

Jiří Zbořil 3.7.2018


Doporučuji, byla jsem velice spokojená... paní Sirotková se o vše postarala a vše vyřešila za mě :) L.Hudcová

Lucie Hudcová 28.5.2018


Byla jsem spokojena a doporučuji dál :-)

Bc Gabriela Povýšilová 28.3.2018


pí Sirotková je milá, ochotná a sympatická makléřka. Ještě jednou děkuji za služby

Michalela Buchnarová 16.3.2018


S makléřkou paní Sirotkovou jsem byla velmi spokojena.

Hana Úradníková 29.1.2018


Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za bezchybnou spolupráci při prodeji nemovitosti. Vše proběhlo rychle, přehledně, bez obav a s výbornou komunikací. Pro další obchod bych nehledal v jiných vodách. Tato pochvala patří paní makléřce Renatě Sirotkové. Spokojený klient Blümel Martin

Blümel Martin 15.11.2016


Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost Vaší realitní makléřky Renaty Sirotkové, kterou jsem využil k prodeji nemovitosti. Vždy mi vše vysvětlila a jednala se mnou na rovinu, vždy jsem se jí mohl ozvat, když jsem něco nevěděl. Když někdo bude hledat realitního makléře, velice rád ji doporučím za její profesionální přístup, spolehlivost a lidské chování. Přeji hezký zbytek dne a ještě jednou děkuji paní Sirotkové.

Ladislav Kokeš 6.10.2016