O mně

Veronika Hubičková

Asistent prodeje

vhubickova@ostrovrealit.cz

+420 721 021 362

O mně

V roce 2016 jsem koupila svoji první nemovitost. Vím, jak jsem byla nervózní a byly to pro mě nejtěžší měsíce. Byt jsem opravila a dále jsem ho s velice špatnými zkušenostmi pronajímala.

V roce 2023 jsem se o nemovitosti začala zajímat více. Kromě brouzdání na Srealitách, jsem si zaplatila realitní kurz u Libora Váky. Moje hlava se posunula za hranice mých možností.

Ve stejném roku jsem se pokusila prodala byt v Olomouci sama. Dva a půl měsíce můj inzerát ležel na Marketplace a bazoši bezpovšimnutí. Rozhodla jsem se byt prodat přes realitní kancelář. Vybrala jsem si Ostrov realit a realitní makléřku paní Lenku Mazáčovou. Od sepsání souhlasu s nabídkou uběhlo 14 dní a ona měla podepsanou rezervační smlouvu. Nemohla jsem tomu uvěřit!

Za utržené peníze jsem koupila dva a půl bytu v levnější lokalitě. Najezdila jsem tisíce km, abych vybrala tu správnou nemovitost s dobrým výnosovým procentem.

Byla jsem na bezpočtu prohlídek a ze svých vlastních zkušenosti vím, jak tuto práci nechci dělat. Nejednou se mi stalo, kdy realitní makléř nevěděl, ani který byt nabízí. Nejednou se mi stalo, kdy realitní makléř, neznal základní informace o bytě, jako je rozloha, nebo třeba náklady na nemovitost. Vůbec se nedivím, když slyším od většiny lidí, že nechtějí platit za drahého otvírače dveří.

Během těchto prohlídek jsem nasbírala mnoho zkušeností i kontaktů, kteří mi do teď pomáhají.

Když ale teď stojím na straně realitního makléře vím, že tato práce není jednoduchá. Je potřeba být dobrý psycholog a naslouchat lidem, jak chtějí, aby vypadal jejich domov. Být dobrým designerem, abyste mohli z daného projektu vytěžit co nejvíce. Dobrým finančním poradcem, abyste odhadli nákladovost budov. Být dobrým fotografem, aby se vůbec fotky daly prezentovat. Být dobrým projektantem a zvládnout zaměřit a překreslit půdorysy. Připravit se na prohlídku…. Nachystat marketingové prezentace….

Jsem ráda, že můžu dělat tuhle práci, protože mě nesmírně baví.

Sama jsem stála na straně kupujícího i prodávajícího a vím co potřebují.
Sama jsem stála na straně pronajimatele i nájemce a vím co potřebují.

Teď s tím můžu pomoci i Vám.

Video