O mně

Michaela Andrle

Realitní makléřka

mandrle@ostrovrealit.cz

773775234

O mně

Celý svůj život pracuji ráda s lidmi. Prošla jsem řadou zaměstnání od administrativní práce na recepcích, přes barmanskou zkušenost, až po IT odvětví. Za ty roky praxe jsem si dokázala uvědomit, co mě opravdu naplňuje a jakým směrem se mám vydat. K makléřské práci jsem byla popravdě ze začátku velice skeptická, ale během prvních měsíců se ukázalo, že je to práce stvořená přímo pro mě. Do realitního obchodu jsem vztoupila v roce 2020. Mám velké štěstí, že jsem se dostala do menší realitky, ve které vládnou vřelé vztahy, rodinná atmosféra a snaha dělat kvalitně realitní profesi. Od začátku jsou všichni moji kolegové, v čele s vedoucím a současně zakladatelem realitní kanceláře Jirkou Losem, velice vztřícní a díky nim, byly mé začátky v tomto oboru snadnější. Dělí se se mnou o své dlouholeté zkušenosti a toho si moc cením. Pracuji v týmu lidí, kteří chtějí dělat svoji práci tak, jak nejlépe dovedou a brát za ni zodpovědnost. Jsem nadšená z toho, když vidím, kam se obor posouvá. Jak se zdokonalují technologie které nám, realitním poradcům, pomáhají profesně růst. Jen málokdo si však uvědomuje, jak široký záběr musí realitní profesionál obsáhnout. Že je to sloučení stavebního odborníka, právníka, ekonoma a psychologa. Proto je důležité se neustále vzdělávat. A toho mám v OSTROVU REALIT dostatek. Moc se těším na vše nové, co nás i reality čeká.
Mimo svoji práci mi velice záleží na mé rodině, kterou miluji a jsem vděčná za každou chvíli, kterou společně trávíme. S manželem rádi sportujeme. Plně využíváme veškeré možnosti pro zimní sporty a nejlépe je nám na naších horách, Jeseníkách, které navštěvujeme v každém ročním období. Jsem instruktorem Pilates už sedmým rokem a musím se přiznat, že je to moje osobní vášeň. Dělám ráda věci naplno a řídím se motem "když nejde o život, tak jde o ....".
Michaela Andrle

Video

Moje reference

Dekuji za zpravu,zrovna se stehuju do pronajmu.Ze vsech realitek,ktere jsem oslovila,jste mi jen Vy dala tipy,ostatni se vubec neozvali.Pokud byste se chtela nekdy potkat a zajit na kavu,rada Vas uvidim a alespon trochu vykompenzuji Vasi pomoc. p. Hlavjenkova


Paráda, okamžitě beru...... P.S. Děkuji, profesionální práce p. Urbánek


Osobně jsem byl s makléřkou spokojen. S přátelským pozdravem Kohler.

Jan Köhler 30.1.2021