O mně

Michaela Andrle

Realitní makléřka

mandrle@ostrovrealit.cz

+420 605 177 870

O mně

Na realitním trhu se pohybuji již třetím rokem a troufám si říci, že za tak krátkou dobu, jsem si vytvořila široké portfólio klientů, kteří se mnou dolouhodobě spolupracují. Práci realitního makléře mám velice ráda a věřím, že právě to, je klíčem skvěle odvedené práce. Moji klienti ode mě můžou čekat fér jednání, upřímnost a 100% pracovní nasazení. Jdu vždy s dobou a snažím se za všech okolností přizpůsobit měnícímu se realitnímu trhu. Ráda pracuji se sociálními sítěmi jako je Facebook, Instagram, YouTubue, LinkedIn a nově i TikTok. Plně tyto nástroje využívám v propagaci nemovitostí a mám výbornou zpětnou vazbu z jejich prodeje.

Jsem realitní makléř, který nemovitosti prodává a nechce pouze inzerovat. Proto ode mě můžete čekat rychlé jednání a strategie v nastavení prodeje Vaší nemovitosti. Pracuji pouze s profesionály, kteří Vaši nemovitost nafotí, natočí video prohlídku, obletí nemovitost pomocí dronu, připraví 3D scan a mnoho dalšího. Jsem ve své práci perfekcionalista. Můžete se spolehnout na to, že co řeknu, to opravdu platí. To samé očekávám od mých klientů. Celý svůj život pracuji ráda s lidmi. K makléřské práci jsem byla popravdě ze začátku velice skeptická, ale během prvních měsíců se ukázalo, že je to práce stvořená přímo pro mě.

Do realitního obchodu jsem vstoupila v roce 2020. Mám velké štěstí, že jsem se dostala do realitní kanceláře, ve které vládnou vřelé vztahy, rodinná atmosféra a snaha dělat kvalitně realitní profesi. Od začátku jsou všichni moji kolegové, v čele s vedoucím a současně zakladatelem realitní kanceláře Jiřím Losem, velice vztřícní a díky nim, byly mé začátky v tomto oboru snadnější. Dělí se se mnou o své dlouholeté zkušenosti a toho si moc cením. Pracuji v týmu lidí, kteří chtějí dělat svoji práci tak, jak nejlépe dovedou a brát za ni zodpovědnost. Jen málokdo si však uvědomuje, jak široký záběr musí realitní profesionál obsáhnout. Že je to sloučení stavebního odborníka, právníka, ekonoma a psychologa. Proto je důležité se neustále vzdělávat a to se mi v Ostrově realit s.r.o. opravdu daří.

V tuto chvíli mě však čeká nová životní etapa a tou je mateřství. Jsem velice vděčná a moc se těším na svoji další roli mámy. Tím však moje realitní kariéra určitě nekončí. Minulí, stávající i budoucí klienti se mohou těšit z toho, že zůstávají v těch nejlepších rukou mého manžela, Josefa Andrleho, který je novým členem týmu Ostrovu realit a zastoupí mé místo vedoucího pobočky v Šumperku. Jsem na něj pyšná s jakým zapálením a odhodlaností do našeho oboru přišel. Nedovedu si představit lepšího člověka, který by mě nahradil. Stále budu jeho pravá ruka, která bude v pozadí a starat se o každého z Vás.  Těším se na naši spolupráci a věřím, že budete s naši prací vždy spokojeni. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.

Video