3 628 000 Kč

Prodej, designový apartmán, dispozice 2+kk, rozloha 51 m2 v horské chalupě s terasou a privátním wellness, Malá Morava

Načerpejte energii z čisté přírody. Ve vísce Vlaské, spadající pod katastr obce Malá Morava, prodáváme designový apartmán. Nachází se v původní chalupě z konce 19. století, jež nyní prochází citlivou rekonstrukcí. Horská chalupa Malá Morava je tvořena pouze sedmi bytovými jednotkami a zasazena je do malebné krajiny. Zdejší polosamota vám poskytne ničím nerušný klid a soukromí.

V tomto projektu exkluzivně prodáváme designový apartmán 2+kk o rozloze 51 m2. Jeho dominantu tvoří společenský pokoj s kuchyňským ostrůvkem, jídelním koutem a obývací části. Na tuto místnost dále navazuje první z ložnic, která je pro zachování vzdušnosti oddělena prosklenou francouzskou stěnou. Do druhé ložnice se vchází ze vstupní haly, stejně jako do samostatné koupelny. Tento umělecky pojatý apartmán rozhodně patří mezi nejoriginálnější v chalupě Malá Morava. Má zachované původní klenby a originální dispozici. Jako jediný má vlastní terasu, ideální pro ranní kávu či snídani s výhledem.

V ceně apartmánu je kompletně zařízená kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů, dále podlahy, obklady, dlažby i sanita. Za příplatek vám rádi interiér vybavíme kompletně dle návrhu interiérového designéra. Celý objekt bude vytápěn podlahovým vytápěním a řízen moderními technologiemi. Na dálku půjde ovládat vše – od topení a osvětlení až k elektrickým zámkům.

Podhorská oblast Malá Morava leží na rozmezí mezi dvěma pohořími – Králickým Sněžníkem a Jeseníky. Tento apartmán je tak skvělým výchozím bodem pro zimní dovolenou. V okolí se nachází hned několik lyžařských středisek a velké množství běžeckých tratí. Ski-areál Dolní Morava v podhůří Králického Sněžníku s 10 kilometry sjezdovek je vzdálen pouhých 14 minut jízdy autem. Další ski-areály jako například Červená Voda, Štědrákova Lhota nebo Stříbrnice se nachází v dojezdové vzdálenosti do 20 minut.

Nudit se nebudete ani na chalupě. Stavíme zde wellness zónu s finskou saunou, ochlazovací části a vířivkou. Těšit se můžete na krásné výhledy a grilování pod pergolou. K posezení poslouží vinný sklípek, kde se zabavíte i v zimě a při nepříznivém počasí. Pro vaše pohodlí budujeme také místnost pro kola a lyžárnu s vyhřívanými stojany na lyžařské boty.

Víska Vlaské se nachází v Olomouckém kraji, 20 minut jízdy od Šumperka. Nejbližší obchod s potravinami a základní občanská vybavenost je 4 minuty jízdy autem v obci Hanušovice, kde můžete navštívit i místní pivovar Holba.

Apartmán je vhodný jako rekreační sídlo, které můžete využívat současně i jako investici. V době, kdy nebudete apartmán využívat sami, se vám rádi o správu krátkodobých pronájmů postaráme od A do Z.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléřku nabídky Michaelu Andrle. Bude se těšit na setkání s vámi i osobní prohlídku!
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.