Prodáno

Prodej, rodinné domy 4+kk, 814 m2, Zábřeh

Je Vaším snem nízkoenergetická novostavba, kde už nemusíte skoro nic dělat? Navíc postavená na schovaném místě v Zábřehu, obklopeném přírodou?
Prostě jen přijít s kufry a bydlet. Vychutnat si ranní kávu na terase s výhledem na Jeseníky a Praděd, pak se jít proběhnout do lesa, dát sprchu v prostorné koupelně. Vařit oběd v kuchyni na míru, která je propojená s obývacím pokojem, a vstupem ne na jednu, ale rovnou na dvě terasy. Kdy jedna terasa je otočena na východ a druhá větší zastřešená, na západ, kde můžete posedět s přáteli a grilovat. K tomu všemu se dům nachází na polosamotě, kde lišky a srnky dávají dobrou noc.
Co dodat.
Tento skvost mezi domy byl kolaudován 2019 a splňuje veškeré nároky na moderní, komfortní bydlení.
Dům je řešen velmi prakticky s maximálním využitím prostoru. Díky jednopodlažnímu uspořádání je propojení obytných místností pohodlné zejména pro rodiny s dětmi nebo pro osoby se zdravotním omezením.
Je zděný z tvárnic Ytongu ( 37,5cm), zateplen polystyrenem (14cm, šedý). V celém domě je podlahové teplovodní vytápění, které zajišťuje kotel na tuhá paliva se zásobníkem Benekov. Samozřejmostí je úsporné LED osvětlení. Na podlaze je odolný vinyl, okna jsou trojskla Vekra s venkovními roletami na ovládání.
Dispozice je: vstupní chodba s šatnou, koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, sprchovým koutem a WC, ložnice s francouzskými okny, dva dětské pokoje a obývací pokoj s kuchyní. Kuchyňská linka je dělaná na zakázku, s vestavnými spotřebiči Siemens, včetně myčky. Dále garáž a technická místnost. Vodu zajišťuje vrtaná studna (40metrů), s čističkou vody a ÚV lampou, která slouží jako přirozená dezinfekce vody bez použití chemických přípravků. Kolem domu je zahrada, která je celá oplocená, má osvětlení a potřebuje ještě pár šikovných rukou k dokončení, dle vlastních představ.
Pokud Vás nabídka domu zaujala, zavolejte mi a domluvíme si osobní prohlídku.
Michala Martínková

Michala Martínková

+420 727 979 754

mmartinkova@ostrovrealit.cz