5 199 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 841 m2, Velké Hostěrádky

Prodej rodinného domu s velkou zahradou v obci Velké Hostěrádky.

Toužíte po domě s prostornou zahradou, obklopeném lesy a vinicemi, v krásné obci v dojezdové vzdálenosti do Brna či Hustopečí? Možná hledáte i skvělou investiční příležitost? Tento dům bude jistě splňovat vaše očekávání.

Základní informace o nemovitosti:
- dispozice domu 3+1
- celková plocha pozemku 841 m2 z toho zastavěná plocha 53 m2
- cihlový dům
- původně kovárna postavená v roce 1944, přestavěna na rodinný dům v roce 1994
- kompletní rekonstrukce stavby před 7 lety
- z kuchyně vstup na prostornou terasu s výhledem do zahrady
- nádherná zahrada s vzrostlými ovocnými stromy

Přízemí domu nabízí prostornou vstupní chodbu s vestavěnou skříní a komorou, která poskytuje dostatek úložného prostoru. Dále zde najdete velkou koupelnu se sprchovým koutem a obývací pokoj s přípravou na krb a otevřeným schodištěm do podkroví.

V podkroví se nacházejí dva neprůchozí pokoje a kuchyně se vstupem na prostornou terasu směřující do zahrady. Právě venkovní prostor s terasou, vzrostlými stromy, kůlnou a nádherným výhledem do okolí je tím, co okouzlí všechny milovníky přírody.

K domu patří také menší dílna a na zahradě je domek pro uložení věcí.

Tento dům, postavený původně jako kovárna a přeměněný na rodinný dům v roce 1994, prošel rozsáhlou rekonstrukcí před 7 lety. Byla provedena injektáž zdiva, vybudována nová střecha, zateplena fasáda a provedena renovace koupelny, kuchyně a podlah. Na domě jsou dřevěná eurookna.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci a na zahradě se nachází kopaná studna s užitkovou vodou. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem a ohřev vody bojlerem. Elektřina je v mědi (230 a 400 V).

Obec Velké Hostěrádky je ideálním místem k životu díky své poloze - jen 30 minut od Brna a 20 minut od Hustopečí. V obci je mateřská škola, nové dětské hřiště, dvě hospody, zrekonstruovaný kulturní dům a v sousedství se nachází aquapark a papouščí zoo.

Náklady na bydlení:
• Elektřina: 1.280 Kč/měsíčně
• Plyn: 2.600 Kč/měsíčně
• Vodné: 50 Kč/m3
• Stočné: 800 Kč

Více informací na webu nemovitosti: dumkprodejibrno.cz

Nepropásněte tuto skvělou příležitost!
Tereza Francová

Tereza Francová

+420 720 346 442

tfrancova@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.