3 250 000 Kč

Prodej, rodinný dům 4+1, 430 m2, Valšov

Hledáte rodinný dům v blízkosti přírody?? Anebo by jste chtěli chalupu pro Vaši rodinu, kam budete utíkat před ruchem velkoměsta?? Máte rádi zvuk tančící vody?? Tak tohle bude něco právě pro Vás!!!

Rodinný dům v obci Valšov, která je situovaná nedaleko města Bruntál. Obec je obklopena lesy a krásnou přírodou. V blízkosti domu teče Kočovský potok.

Užívat si zde okolí budete jak v létě tak v zimě. Běžkařské trasy v Břidličné jsou téměř za domem, lyžařské areály v krátké dojezdové vzdálenosti. Dále zde máme vodní nádrž Slezská Harta a takhle bych mohla pokračovat ještě na dalších řádcích. Ale to si už prozkoumáte sami, co bude vaše srdeční záležitost.

Celková plocha pozemku je 430 m2. 

Momentálně je v řešení s obcí odkup části obecního pozemku za domem o výměře cca 450 m2 . V tomhle prostoru by mohl vzniknout rybníček, nebo třeba místo pro ohniště. Už to slyším, tón kytar a do toho zpívající voda v potoce.

Dům je částečně podsklepen (plocha cca 11 m2), kde je umístěn kotel na tuhá paliva, kterým je vytápěn celý dům.
Dispozice domu je 4+1 s garáží. 
Užitná plocha přízemí je 61 m2, podkroví 42 m2 celkem tedy krásných 103 m2.

Dům je napojen na obecní vodovod, splaškové vody jsou svedeny do septiku. Na pozemku je kopaná studna, která není napojena do domu. Konstrukce domu je z cihel. V roce 2015 proběhla kompletní rekonstrukce střechy, krytina střechy je hliníkový plech (bez zateplení). V domě jsou plastová okna dvojsklo, které byly osazeny v roce 2019. Rekonstrukcí prošla i koupelna. Podlahy jsou původní dřevěná.

Tento dům můžete využívat k trvalému bydlení, ale třeba i jako chalupu na víkendový relax. Ale to už nechám na Vás.

Majitel si vyhrazuje právo nejlepší nabídky.
Lenka Mazáčová

Lenka Mazáčová

+420 774 474 036

lmazacova@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.