cena k jednání

Prodej, Rodinné domy, 1755 m2, Třebařov

Pokud se zajímáte o bydlení v rodinném domě mimo město, tak doporučujeme si udělat čas na seznámení se s touto nabídkou prodeje nemovitostí v klidné lokalitě obce Třebařov, okres Svitavy. Předmětem je prodej přízemního dvougeneračního domu se dvěma samostatnými garážemi a s větším rovinatým udržovaným pozemkem.
Základní část domu je v 1.NP v dispozici místností 3+1 s příslušenstvím koupelny se sprchovým koutem a samostatné místností s WC. Na části domu byly v r. 2019 vyměněna okna za plastová a z r. 2022 jedna stěna s verandou je zateplena s novou fasádou. V této části domu byly v minulosti před přibližně 15 lety také vyměněny rozvody elektřiny do mědi s následnou opravou vnitřních omítek, výměnou kuchyňské linky, opravou podlah, rekonstrukcí koupelny s bezbariérovým sprchovým koutem a samostatným WC. Zdrojem vytápění a ohřevu teplé vody této části rodinného domu je plynový kotel s rozvodem do radiátorů ve všech místnostech. Jeden ze dvou komínů, který není aktuálně využíván, by mohl sloužit k napojení v případě instalace krbových kamen.
Ve druhé části rodinného domu v 1.NP se samostatným vchodem ze směru z obecní komunikace přes zahradu se nachází obytné prostory v dispozici 2+1 s příslušenstvím druhé koupelny se sprchovým koutem a místností se samostatným WC. I tato část budovy je vytápěna kromě kotle na tuhá paliva samostatným plynovým kotlem, přes který je řešen také ohřev teplé vody.
Z obou částí budovy lze vstoupit do společného dvora s posezením a zděné kolárny, jejíž součástí je po schodech směrem dolů vstup do podsklepení s plochou přibližně 9 m2. Obě části budovy jsou provázány společnou prostornou půdou. Sedlová střecha má krytinu z alukrytových šablon. Po parkování osobních vozidel slouží k domu a kolárně přilehlé dvě samostatné zděné garáže a při potřebě lze parkovat minimálně dalšími 3 auty na prodávaném pozemku za vjezdovou bránou. Celý dům je postaven na kamenných základech s kamennou podezdívkou, venkovní nezateplené stěny mají břízolitovou fasádu s kastlovými dřevěnými okny.
Dům je napojen na všechny sítě včetně zemního plynu, přičemž k odvodu splaškových vod slouží veřejná kanalizace a z minulosti byla část domu s bytem 2+1 napojena také na septik. Kromě využívání pitné vody z veřejného vodovodu na prodávaném pozemku jsou dvě kopané studny. Zahrada kolem domu je kompletně oplocena. Nemovitosti nejsou ničím právně zatíženy. Zájemcům při potřebě platby úvěrem pomůžeme s výhodným financováním. Pro bližší informace a k prohlídce kontaktujte makléře.
Pavel Linhart

Pavel Linhart

+420 737 122 016

plinhart@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.