Prodáno

Prodej, Rodinné domy, 399 m2, Šternberk

Hledáte klidné bydlení v srdci přírody, ale přitom kousek do města, nebo Vaše děti do školy a školky? Pak takhle nabídka by mohlo být to pravé!!! Dům určený k celoročnímu bydlení, který je až na konci zahrádkářské části města Šternberk - Dolní Žleb. Takže jste přímo u lesa a srnky Vám budou běhat přímo pod okny. 

Jedná se o celopodsklepený dům s garáží ležící na pozemku o celkové ploše 399 m2. Ale okolní les, který máte přímo za plotem Vám navodí atmosféru jakoby jste žili přímo v jeho srdci. Stačí jen otevřít branku.

Dům o celkové půdorysné ploše 54 m2 a dispozici 3+kk Vám nabízí pohodlné bydlení. V přízemí domu najdeme obytný prostor s krbem a koupelnou spojenou s WC. V podkroví se nachází klidová zóna s dvěma pokoji a menší koupelnou. K dispozici je ještě malá půda ve špici střechy.

Dům je napojen na městský vodovod. Odvod  splaškové vody je do jímky s přepadem.
Dům je zděný z pálených cihel. Podkroví je z dřevěné konstrukce. Střecha prošla rekonstrukcí v roce 2015.
Kompletní rekonstrukce proběhla následně v roce 2019.
Ale dům je potřeba ještě doladit k úplné dokonalosti. Ale to si již noví majitelé mohou postupně dodělávat a přitom si již užívat nového bydlení.
V přízemí je topení vyřešeno podlahových vytápěním a druhotný zdroj tepla je krbová kamna. V podkroví jsou nachystané topení na radiátory. 

Výhodou je to, že si na tento objekt můžete vzít hypoteční úvěr.
Náklady na bydlení jsou 6 000,- (pro čtyřčlennou rodinu).

Majitel si vyhrazuje právo nejlepší nabídky.
Lenka Mazáčová

Lenka Mazáčová

+420 774 474 036

lmazacova@ostrovrealit.cz