6 500 000 Kč

Prodej, rodinný dům, 886 m2, Ruda nad Moravou, část Bartoňov

Hledáte pěkný domov pro Vaši rodinu na klidném místě, kde svítí sluníčko od rána až do večera? Pak zbystřete!

Do prodeje přichází rodinný dům, který se nachází v obci Ruda nad Moravou - část Bartoňov, o celkové ploše 886 m2. Z toho plocha zastavěná 108 m2 se zahradou, která se rozkládá na ploše 778 m2.

Na zahradě je místo akorát pro nově vybudovaný zahradní domek s úložným prostorem třeba na zahradní náčiní. Zastřešená pergola s posezením, kde je přivedena elektřina. Plácek pro parkování až pěti aut a v neposlední řadě nově vybudovaná dřevěná terasa, která je napojena přímo na vstup do kuchyně.

Rozvod plynu je na hranici pozemku, kanalizace veřejná a přímo vedle domu se nachází studna, která je navedena do domu.

Rodinný dům se skládá z jednoho patra pod zemí, ve kterém najdeme technickou místnost, místnost na dřevo a uhlí, menší sklípek s klenbou, kam si můžete ukládat lahve vína a nebo potraviny.

Přízemí domu je dispozičně 3+1 a může být klidně samostatnou bytovou jednotkou. Vstup do předsíně navazuje na chodbu, ve které se nachází koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň s jídelnou a vstupem na zastřešenou dřevěnou terasu, která byla před pár dny dokončena, dále obývací pokoj, ložnice a dámy jistě ocení prostornou šatnu.

První patro je prostor, kde najdeme koupelnu se sprchovým koutem a vanou, druhé samostatné WC a tři pokoje, kde se v jednom z nich nachází vstup na balkon s výhledem na zadní část zahrady.

V domě je částečně započata rekonstrukce podkroví, kde je možné vybudovat mezonet.

Rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit na osobní prohlídce. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.