Rezervováno

Prodej, Rodinné domy, 406 m2, Myslejovice

Prodej rodinného domu se zahradou v obci Myslejovice
Pokud hledáte bydlení pro sebe a svoji rodinu na klidném místě v blízkosti přírody, tak tohle by mohlo být to pravé místo pro Vás.
Řadový rodinný dům  s pozemkem  406 m2 se nachází v obci Myslejovice, která leží 15 min autem od Prostějova a 20 min od Vyškova.

Základní informace o domě:
- celková plocha pozemku 406 m2
- budoucí dispozice 3+ kk
- celková užitná plocha (bez průjezdu) 99 m2
- plocha průjezdu/garáže 16,5 m2
- zachování sklepa 8 m2
- příjemně uzavřený prostor zahrady s dostatečným soukromým
- možnost vybudování podkroví

Rodinný dům je určen k rekonstrukci. Všechny přípravné fáze před rekonstrukci jsou již provedeny. Takže teď stačí se jen do toho pustit.
Velkou výhodou tohoto domu je, že aktuálně probíhá vyřízení stavebního povolení na nově plánovanou přístavbu do zahrady. Takže zdlouhavého jednání a vyřizování  na úřadech budete ušetřeni.
Tato přístavba bude srdcem celého domu, kde je navržen velký obývací prostor s kuchyňským koutem, jídelnou a vstupem na terasu a do celé zahrady.

I když dům stojí v řadové zástavbě, tak se bez problému dostanete do zahrady. Jelikož součástí domu je průjezd, který může sloužit jako průjezdná garáž nebo úložný prostor. 
Pokud by dispozice domu nestačila, je zde možnost vybudování podkroví. Materiál na rekonstrukci střechy je již částečně na půdě nachystán.

Dům je částečně podsklepen. Sklep má klenbové stropy a jeho plocha je necelých 8 m2.

Dům je napojen na veřejný vodovod. Na pozemku je studna. Přívod do sklepa je již nachystán, teď stačí jen napojit do studny.  V domě je již nová elektrická pojistková skříň.  Odpadní vody jsou svedeny do nového septiku. Dům je napojen na plyn.

Příroda kolem obce Myslejovice je opravdu úžasná. Jelikož se nacházíme v blízkosti vojenských lesů - vojenský újezd Březina. 
Procházkou dojdete k nově vzniklému rybníku, kde můžete chodit relaxovat. Kdyby Vám náhodou Vaše zahrada nestačila.

Ing. Lenka Feltl Mazáčová - Vaše realitní makléřka
Lenka Mazáčová

Lenka Mazáčová

+420 774 474 036

lmazacova@ostrovrealit.cz