Rezervováno

Prodej, rodinný dům, 2+1, Jedlí

Do prodeje přichází samostatně stojící rodinný dům, nacházející se v klidné části obce Jedlí, pouhých 10 km od města Zábřeh. Dům je přízemní s možností dobudování půdní vestavby, dispozičně řešený jako 2+1. V přízemí se nachází prostorné zádveří, samostatné WC, kuchyně, obývací pokoj, jedna ložnice a koupelna.

Půdu je možné rozšířit a vytvořit tak dvougenerační bydlení. Vytápění domu je lokální pomocí elektrickými přímotopy v každé místnosti. U domu je kopaná studna, dům je dál napojen na veřejný zdroj vody.

Nemovitost je po částečné rekonstrukci, která proběhla v letech 2005 až 2010. Ta zahrnovala nová plastová okna, střechu a fasádu domu. K domu náleží velice pěkná a udržovaná zahrada o výměře 584 m2, která je celá oplocená a součástí je skleník s udírnou. Dům je situován na pěkném a velice slunném místě. Lokalita zaručuje bezproblémovou dopravní dostupnost do města Zábřeh.

Rodinný dům je vhodný pro nenáročné klienty k okamžitému bydlení, nebo je předurčen k rekonstrukci podle představ budoucích majitelů. Doporučuji osobní prohlídku, která jistě usnadní rozhodnutí, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Uvedená cena zahrnuje všechny právní služby. Rádi našim klientům pomůžeme s bezproblémovým přepisem energií a výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Váš realitní makléř, Josef Andrle.
Josef Andrle

Josef Andrle

+420 605 177 870

jandrle@ostrovrealit.cz