Prodáno

Prodej, rodinné domy, 859 m2, Hanušovice

Sníte o domě někde na klidném místě s hezkou zahrádkou? Tak právě takovou nemovitost máme k prodeji v obci Hanušovice, 17 km od Šumperka, stojící na pozemku o celkové výměře 859 m2.
Dům je samostatně stojící, částečně podsklepený a dispozičně řešený jako 5+1. Nachází se v centru obce, v blížkosti obchody, škola, školka, zdravotní středisko, ale přitom klidné místo. Napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. U domu je rovinatá zahrada, letní kuchyně, garáž a zemědělská budova, která se dá využít jako dílna či sklad. Vhodný je jak pro rekreaci, tak k trvalému bydlení.
Přízemí domu tvoří zádveří, chodba, samostatné WC, koupelna kuchyň s jídelnou, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice a dětský pokoj. Schody v chodbě se dostanete do 2. NP, kde jsou další dva pokoje a menší půdní prostory.

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost
Lokalita skýtá turistické vyžití v létě i v zimě. Stezka v oblacích na Dolní Moravě leží pouhých 15 km autem. Doslova za rohem leží vyhlášený běžecký areál Paprsek (19 km), další sportovní střediska jako např. Loučná nad Desnou (18 km), SKI areál Přemyslov (15 km), Kouty nad Desnou (19 km), Ramzová (19 km) a lázně Velké Losiny s aquaparkem (17 km).

Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí.
Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře.
Andrea Cápková

Andrea Cápková

+420 731 478 671

acapkova@ostrovrealit.cz