4 990 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 248m2 - Hanušovice

Ve výhradním zastoupení bych Vám rád nabídl prodej domu v Hanušovicích, u Šumperka. V letech 2006 až 2008 zde proběhla rozsáhlá rekonstrukce stávajícího domu, při které bylo vytvořeno 5 samostatných bytů. Součástí prodeje jsou i pozemky kolem domu o velikosti 1406m2 a zděná budova, která se v minulosti využívala jako dílna či garáž.
V 1.NP najdeme dva dvoupokojové byty. První, který se nachází na pravé straně domu má podlahovou plochu 52m2 a plochu terasy 15m2. Na levé straně najdeme menší byt se zimní zahradou o velikosti 7,5m2, podlahovou plochou 45m2 a terasou 15m2. Do obou bytů se dostaneme ze vstupní haly domu, kde je také kočárkárna, schody do suterénu a 2.NP. V suterénu domu je kotelna s automatickým kotlem fa.Benekov, na uhlí, uhelna a jedna společná místnost.
V 2.NP najdeme 3 jednopokojové byty. Dva z nich mají podlahovou plochu 33m2 a třetí, největší, 46m2. Samozřejmostí jsou střešní okna v každém z nich. V 2.NP je také prostup na půdu, která je zateplena minerální vatou po celé ploše. Každý z bytů má vlastní kuchyň a koupelnu s vanou, kde ohřev vody zajištují el. bojlery v každém z bytů. Všech těchto 5 bytů má taktéž vlastní elektroměr, vodoměr a odtahy z digestoří a koupelen.
Celý dům je v současné době obsazen spolehlivými, platícími nájemníky, kteří mají zájem zde i nadále bydlet, po domluvě s novým majitelem. Veškerá stavební dokumentace bude k nahlédnutí na prohlídce domu. O chod domu se stará jedna z nájemnic za mírnou úplatu. Výhodou nabízené nemovitosti je především klidná lokalita, povedená rekonstrukce, nízké provozní náklady a plná občanská vybavenost města Hanušovice.
Srdečné Vás zveme na prohlídku.
Martin Děrda

Martin Děrda

+420 733 193 325

mderda@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.