3 990 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 200 m2, Dlouhá Loučka

Hledáte pěkný rodinný dům s menším pozemkem, který je vhodný k okamžitému bydlení? Možná jste jej právě našli.

Cihlový rodinný dům s podkrovím z roku 1984 je dispozičně řešen jako 4+kk s šatnou, sklepem, prostorným balkónem a rozsáhlým technickým zázemím. Celková plocha pozemku je 200 m2 z toho zastavěná plocha je cca 97 m2.

V přízemí domu se nachází kuchyně, obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, koupelna s WC a technická místnost. V této části je i vstup do prostorného sklepa. V podkroví domu jsou dva pokoje s přiznanými nosnými trámy, které jsou dominantním a funkčním prvkem budovy, samostatné WC, šatna a vstup na balkón. Dvůr kolem domu je dlážděný s pergolou a zahradním krbem. Z dvoru je vstup do tří místností sloužících jako technické zázemí a sklad dřeva. A pokud toužíte po letní kuchyni, právě tyto místnosti ukrývají v sobě velký potenciál.

Základní informace
- cihlový rodinný dům z roku 1984
- dispoziční řešení 4+kk
- obývací pokoj s krbovými kamny
- koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem
- v kuchyni a koupelně podlahové topení
- v podkroví malá šatna
- dále se v domě nachází půda, sklep a rozsáhlé technické zázemí
- velký balkón s krásným výhledem
- uzavřený dvůr s pergolou a zahradním krbem
- zastavěná plocha domu je 97 m2 a celková plocha pozemku 200 m2

Topení v domě je řešeno 3 roky starým plynovým kotlem, dále jsou v obývacím pokoji krbová kamna a v kuchyni a koupelně je elektrické podlahové topení. Dům má vlastní studnu a je napojen na kanalizaci. Pokud byste měli obavu, že ve studni dojde voda nebo se zkazí její kvalita, tak nemusíte, jelikož v domě je vše připraveno na napojení k vodovodnímu řádu.

Dům má plastová okna (stáří oken v patře zhruba 17 let a v přízemí zhruba 13 let), kolem domu je izolace proti vlhkosti a na střeše je pálená taška Bramac.

Zaujal Vás tento dům? Projděte si ho prostřednictvím virtuální prohlídky.

A teď ještě něco málo o obci.
Dlouhá Loučka je skvělou lokalitou ať už pro svou dostupnost do okolních měst (Uničov 11 min Šternberk 20 min a Olomouc 30 min), tak i do přírody a okolních turistických míst jako například Sovinec nebo Rešovské vodopády.

Náklady na bydlení:
Elektřina 1.000 Kč/měsíčně, plyn 3.000 Kč/měsíčně, vodné 41,15 Kč/m3 bez DPH, stočné 536,9 Kč/půl rok bez DPH
Tereza Francová

Tereza Francová

+420 720 346 442

tfrancova@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.