11 492 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 162 m2 - Brno - Židenice

Dům za cenu bytu v Brně?

Jedinečná příležitost získat nový, nadstandardní řadový rodinný dům se zahradou, který se nachází v prestižní lokalitě Brna, jen kousek od centra města. Tento dům, dokončený v únoru 2022, vyniká díky svému kvalitnímu zpracování a modernímu designu, který zaručuje nejen komfortní bydlení, ale i estetický zážitek.

Hlavními lákadly tohoto domu jsou:

1. PROSTORNÝ OBÝVACÍ POKOJ: Dominantou domu je velký obývací pokoj propojený s jídelnou a moderně vybaveným kuchyňským koutem, vytvářející ideální prostor pro setkávání s rodinou a přáteli.

2. KVALITNÍ KUCHYNĚ: Velký kuchyňský kout je vybavený prvotřídními spotřebiči s prodlouženou zárukou, což usnadňuje každodenní vaření a přípravu jídel.

3. KRBOVÁ KAMNA: V obývacím pokoji naleznete moderní krbová kamna na dřevo a brikety, která nejen přidávají do domova atmosféru útulna, ale také zajišťují dostatečný ohřev pro obě obytná patra.

4. ITALSKÁ STĚRKA: Luxusní design domu je podpořen dekorativní italskou stěrkou, která dodává prostorům jedinečnou atmosféru.

5. ZAHRADA S TERASOU: Z obývacího pokoje máte přístup na terasu a do zahrady, která je ideálním místem pro odpočinek a zábavu.

6. BEZPEČNOSTNÍ PRVKY: Dům je vybaven venkovními žaluziemi, šestikomorovými okny s trojskly a okny v přízemí s bezpečnostní fólií, což zvyšuje bezpečnost a soukromí. Navíc je na domě příprava na kamerový systém.

7. TEPLOVODNÍ PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ: Dům je vybaven teplovodním podlahovým vytápěním, a to včetně možnosti instalace termostatů pro dokonalou regulaci teploty a zvýšení komfortu.

Tento rodinný dům je aktuálně dispozici jako 3+KK s dvěma koupelnami, ale prostřednictvím úprav podkrovního prostoru můžete jednoduše získat plnohodnotných 5+KK.

Rozložení domu je velmi funkční: v přízemí najdete prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, vstup na zahradu, koupelnu s WC a zádveří. Otevřeným schodištěm se dostanete do patra, kde najdete dvě ložnice, koupelnu a samostatné WC, a odtud máte vstup na terasu a do podkroví. Podkroví nabízí velký prostor, který si můžete přizpůsobit dle svých přání, včetně možnosti vybudování další koupelny s WC. Součástí domu je i sklepní prostor a technické zázemí se vstupem ze zahrady.

Navzdory blízkosti centra města je za domem uzavřená zahrada, která poskytuje klidné místo pro relaxaci a odpočinek. Celkové řešení domu je promyšlené a funkční, ať už jde o prostorný obytný prostor nebo krásnou zahradu, které jsou ideálními místy pro setkávání s rodinou a přáteli. Tento dům nabízí nejen moderní bydlení, ale i skvělou atmosféru pro vaše společenské události. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a staňte se majitelem tohoto exkluzivního domu v Brně!
Tereza Francová

Tereza Francová

+420 720 346 442

tfrancova@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.