Prodáno

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1843 m2, Zábřeh - Hněvkov

V klidné lokalitě okrajové části města Zábřeha v Hněvkově nabízíme prodej pozemků společně tvořící jeden funkční celek k možnosti stavby rodinného domu. Na pozemky ke stavbě je podél jejich hranice přivedena elektřina se zakončením do elektroměrové skříně (tzv. "Antoníček)", přiblížení k napojení vody i k okolním parcelám pro novostavby z obecního řádu je v řešení, splašková kanalizace ani plyn v lokalitě nejsou. Příjezd k pozemkům, které jsou předmětem prodeje, je ze zpevněné komunikace ve vlastnictví Města Zábřeh.
V ceně současně s pozemky se nabízí prodej na nich stojící stodoly, která minimálně do doby dokončení výstavby novostavby rodinného domu může sloužit například jako zázemí na uskladnění stavebního materiálu. Se stodolou v minulosti sousedící původní stavba rodinného domu z byla již zdemolována a odstraněna.
Kupní cena jako bonus kupujícímu zahrnuje také kompletní projektovou dokumentaci ke stavbě přízemního nepodsklepeného bungalovu s valbovou střechou v dispozici 4+kk s celkovou užitkovou plochou 180,44 m2, z toho obývací pokoj 34,24 m2, kuchyň 10,80 m2, ložnice 13,84 m2, dva pokoje 2x 12,45 m2, a dále plochy vstupu do domu, chodby, technické místnosti, šatny, koupelny s WC a garáž pro 2 vozidla. Pro informaci dle projektové dokumentace půdorys přízemního domu včetně garáže je 21,6 x 10 m. Prodávající na své náklady ještě dořeší ke stavbě rodinného domu na předmětu prodeje vydání pravomocného stavebního povolení, jehož řízení bylo již započato.
Předností prodávaných pozemků ke stavbě rodinného domu kromě příznivé jednotkové ceny, včetně v ceně již zahrnuté ceny projektové dokumentace a kompletního realitního i právního servisu zprostředkovatele je například osluněnost místa, prostorná celková výměra pozemků, klidná vyvýšená lokalita s výhledem na zastavěnou část Hněvkova i do údolí řeky Moravské Sázavy a také dojezdová vzdálenost do 10 minut přibližně 7 km do centra Zábřeha, který má plnou občanskou vybavenost. Prodávající si vyhrazují právo prodat nemovitost za nejvýhodnější nabídku. Pokud ke stavbě rodinného domu místo nějakého malého pozemku v městském satelitu opravdu hledáte prostorný pozemek v klidném místě s pěkným výhledem a za velmi příznivou cenu na současné poměry i s ohledem na trend stále jejich rostoucích cen, tak určitě doporučujeme využít této nabídky a kontaktovat makléře k prohlídce.
Pavel Linhart

Pavel Linhart

+420 737 122 016

plinhart@ostrovrealit.cz