5 550 000 Kč

Prodej, pozemek s luxusním, mobilním domem, 40 m2 - Velké Losiny

Právě teď do prodeje přichází luxusní a plně vybavený mobilní dům o rozloze 40 m2. Dům bude zasazen na pozemek o celkové ploše 1206 m2 obdélníkového tvaru a nachází se v klidné části obce Velké Losiny na ulici Bukovická.

Dům bude postaven z ocelových konstrukcí a vysoce kvalitních materiálů. Vybírat můžete z celé řady odstínů dřevěných obkladů ze smrkového dřeva v exteriéru a vytvořit si tak svůj jedinečný domov.

Jedná se o celoročně obyvatelný mobilní dům KLASIK v dispozici 2+KK nebo také 3+KK s užitnou plochou do 50 m2 , který si bude moci nový majitel nechat upravit dle vlastních představ. Díky své rozloze a mobilitě není potřeba vyřizování stavebního povolení při uložení domu na pozemek, ve většině případů stačí pouze ohlášení stavby.

Mobilní dům je včetně vybavení, což znamená, že vše bude vonět novotou a můžete si tak dopřát maximální komfort při bezstarostném nastěhování do vašeho nového Tinylux domu. Levitující postel již ve standardním provedení domu KLASIK dodá vašemu novému bydlení stylový a jedinečný vzhled. Prostorná koupelna s keramickým obkladem imitující mramor také nechybí ve standardním provedení.

Dům bude ležet na pozemku, kam se dostanete po obecní, příjezdové, asfaltové cestě. Parcela se nachází až na jejím konci a dále už vede pouze chodník pro pěší.

Umístění parcely je jedinečné. Sousedí pouze se dvěmi pozemky, kde na jednom z nich se nachází chatička, kterou majitelé navštěvují pouze rekreačně a jsou to místní občané, na druhé sousedící parcele je zahrada, která patří k rodinnému domu.

Podél celé stavební parcely teče klidná řeka Losinka, kterou můžete využít třeba jako ochlazovací možnost po sauně. Parcela není v záplavové oblasti.

Na hranici pozemku najdete připojení jak k elektrice, tak k plynu. Kanalizace se nachází přímo na pozemku a jediné, co zbývá vyřešit je vrt na vodu. Ve Velkých Losinách je vody dost, proto bude stačit pár metrů a narazíte příno na jeden z pramenů, kterými je obec doslova protkaná.

Výhledově do 4 let je v plánu obce zajištění přívodu obecní vodní přípojky až na hranici pozemku.

Pozemek je situována na okraji obce, ve které najdete Termální aquapark, Areál zdraví s dětským hřištěm, zámek Velké Losiny a nově postavenou Velkolosinskou pralinkárnu. V blízkosti je několik výborných restauračních zařízení.

Velké Losiny nabízí v zimních měsících 9 km vzdálený Skiareál KOUTY se šestisedačkovou lanovkou, 9 km Skiareál Přemyslov se čtyřsedačkovou lanovkou, 15 km Červenohorské sedlo a v okolí 10 km spoustu dalších areálů.

Pokud hledáte kouzelné místo pro svůj domov, nebo ráj pro turisty, pak je právě tento mobilní dům tou pravou volbou! Neváhejte mě kontaktovat, moc ráda Vás Velkými Losinami provedu osobně. V případě zájmu rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.