1 780 Kč za m2

Prodej, stavební parcela, 1202 m2, Sobotní - část Rudoltice

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v obci Sobotín - část Rudoltice, která se výborně hodí na výstavbu rodinného domu, nebo rekreační chalupy.

Jedná se o prodej parcely o velikosti 1202 m2. V územním plánu obce je tato parcela určená k zástavbě. Pozemek se nachází v CHKO - čisté přírody v podhůří Jeseníků. Je součástí honitby, ale na stavbu to nemá žádný vliv. Parcela se nachází pod lesem, proto zde vede ochranné pásmo lesa.

Parcela má skvělou orientaci na jih, proto si můžete být jisti, že sluníčka si užijete od rána až do večera.

Co se týká přípojek, tak je pozemek z velké části připraven. Elektřina se nachází přímo na hranici pozemku. Na hranici pozemku je veřejný vodovod, na který se stačí napojit a kanalizace v této oblasti bude do dvou let vyřešena obcí.

Pojďme si společně představit, co skrývá zdejší okolí. Resort Sobotín vzdálený pouhé 4 km je kouzelným místem pro nezapomenutelné zážitky. Multifunkční resort nabízí takřka neomezené množství vyžití od wellnes odpočinku přes skvělé jídlo i pití, překrásné procházky zámeckým parkem s možností plavby na lodičce na zdejším rybníčku, až po zimní radovánky na místní sjezdovce.

Vyhlášená rybářská bašta přímo v Rudolticích, kde si můžete sami chytit svoji rybu a pak si ji nechat připravit místním kuchařem.

A nesmíme zapomenout na cca 35 minut vzdálené horské středisko Karlova Studánka a o něco výš vzdálené Parkoviště Hvězda, ze kterého se dostanete na nejvyšší horu Jeseníků jménem Praděd.

Lákají Vás Jeseníky a jejich krásy? Pak je tato parcela tím pravým místem přesně pro Vás. Volejte, pište nebo mailujte. Moc ráda Vás tady osobně provedu. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.