1 200 Kč za m2

Prodej, stavební parcela, 4 136 m2 - Ruda nad Moravou

Nabízíme k prodeji investiční příležitost - stavební parcela o celkové rozloze 4 136 m2, které se nachází v obci Ruda nad Moravou.

Jedná se o prodej parcely, která je v územním plánu obce evidována k zástavbě. Parcela se prodává jako celek - na stavebním úřadě máme schváleno rozdělení na 4 stavební parcely o velikosti cca 1000 m2

K pozemku vede obecní příjezdová cesta. Součástí prodeje je také kompletní dokumentace na stavbu rodinného domu včetně stavebního povolení z roku 2021, které je platné do roku 2027.

Na pozemku je připravený elektroměrový pilíř a vodoměrná šachta. Kanalizace je na hranici obou stran pozemku.

Velikost parcely vybízí k jejímu rozdělení, vybudování komunikace a následnému prodeji. Proto je nemovitost vhodná i pro investora, který by současně mohl využít stavebního povolení, které bude platné ještě následujících 5 let.

Ruda nad Moravou má plnou občanskou vybavenost jako je škola, školka, doktoři, obchody a velmi oblíbené koupaliště, které prošlo rekonstrukcí. Do města Šumperk je to pouhých 10 km a jen 6 km do prvního horského střediska Štědrákova Lhota.

Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Moc rád Vás tady provedu. Váš realitní makléř, Josef Andrle.
Josef Andrle

Josef Andrle

+420 605 177 870

jandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.