4 000 000 Kč

Prodej, stavební parcela pro bydlení nebo rekreaci, 1800 m2, Králíky - Horní Lipka

Nabízíme prodej stavební parcely v okrese Ústí nad orlicí, v horské vesničce jménem Horní Lipka, kde najdete přesně to, čemu se říká čistá příroda.

K prodeji je připraveno celkem 1800 m2 stavební parcely s obecní příjezdovou cestou, která se nachází v překrásné krajině 4 km na sever od Králíků a pouhé 2 km od vyhlášeného horského střediska Dolní Morava.

Stavební parcela bude oddělena geodetickým výměrem při koupi. Součástí parcely je stodola, kterou lze buď využít k rekonstrukci, nebo ji zbourat a postavit na místě nový objekt.

Elektřina se nachází na hranici pozemku, voda je v této oblasti řešena vrty s možností napojení na obecní vodovodní řád. Kanalizace je řešena čističkou odpadních vod.

Zastavitelná plocha parcely je 30%. Majitel předá kupujícímu pacht od pozemkového půdního fondu na přilehlý navazující pozemek o výměře 622 m2 a ten lze odkoupit. Celkem tedy můžete do budoucna vlastnit plochu o rozloze až 2422 m2.

Stavební pozemek je zasazen do panenské přírody a je obklopen loukami a lesy, které se nachází v ptačí oblasti Kralický Sněžník. Tudíž zemědělci nemůžou provozovat intenzivní zemědělství, ale udržovat přilehlé louky jen kosením trávy. Proto máte zaručený klid a pohodu s výhledem do překrásné krajiny … až na stezku v oblacích na Dolní Moravě.

Dolní Morava je vzdálena pouhé 2 km od obce Horní Lipka, kam se dostanete po udržované asfaltové cestě. Horské středisko je plné zábavy a adrenalinu, který čeká na návštěvníky všech věkových kategorií. Dominantou této oblasti je světový unikát Sky Bridge 721, nejdelší visutý most na světě, který měří 721 metrů a je ve výšce 95 metrů nad zemí.

Neváhejte mi zavolat, napsat email nebo poslat sms. Tato jedinečná nabídka dlouho čekat nebude! V případě zájmu rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.