2 935 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1190m2 - Králíky - Horní Lipka

V exkluzivním zastoupení nabízíme stavební pozemek o rozloze 1190 m2 v klidné části obce Horní Lipka. Mírně svažitý pozemek orientovaný na západ nabízí ideální podmínky pro výstavbu chalupy zasazené do malebné přírody.

Součástí pozemku je již vydané stavební povolení na výstavbu dvoupodlažního rekreačního domku o dispozici 6+kk a celkové užitné ploše 176 m2. Ubytovat lze až 12 osob v 5ti samostatných ložnicích. Navržená stavba nabízí vedle pokojů obývací část, prostornou kuchyň, 2 koupelny + WC a také lyžárnu pro uložení nejen zimního vybavení vašich hostů.

K pozemku je přivedena elektrická síť NN, napojení bude přes sloup NN na hranici parcely stavebníka. Další inženýrské sítě se u dotčeného pozemku nenachází. Vodovod objektu bude napojený na domovní studnu. Splašková kanalizace bude zaústěna do septiku. Na pozemku je dostatek místa pro vybudování wellness zóny, která může být skvělým lákadlem pro návštěvníky chalupy.

Lokalita nabízí perfektní podmínky pro lyžování, v blízkosti se nachází Ski areál Větrný Vrh (10 km) a především resort Dolní Morava (12 km). Resort Dolní Morava nabízí vyžití pro návštěvníky všech věkových kategorií. Nejžhavější novinkou v tomto stále populárnějším turistickém centru je Sky Bridge 721 - visutý most, který je se svou délkou nejdelším visutým mostem na světě pro pěší turisty.

Vzhledem k výborné lokalitě má tato nemovitost opravdu vysoký potenciál. Stavební povolení umožní investorovi ihned začít stavět, což je obrovská úspora času i peněz.

Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

V případě zájmu o tuto nemovitost mě neváhejte kontaktovat, moc rád Vás vezmu na osobní prohlídku. Váš realitní makléř, Josef Andrle.
Josef Andrle

Josef Andrle

+420 605 177 870

jandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.