1 560 Kč za m2

Prodej, investiční stavební parcela, 4075 m2, Žleb u Dolní Moravy

Právě přichází do prodeje stavební parcela na úžasném místě. Jedná se o investiční pozemek s rozlohou 4075 m2, který se nachází v obci Žleb - části Hanušovic, nedaleko známého horského střediska Dolní Morava.

Tato parcela je jedinečná svým místem. Kdo hledá oázu klidu v překrásné krajině Jeseníků, pak může přestat, protože ji právě našel.

K pozemku se dostanete po obecní příjezdové cestě. Elektrika je přímo na hranici parcely, voda je v této oblasti řešena vrty, který si musí nový majitel nechat udělat na vlastní náklady a kanalizace se musí vyřešit jímkou s přepadem.

Necelých 15 km od obce Žleb je velice známé a všemi oblíbené horské středisko Dolní Morava. Když se řekne Dolní Morava, vybaví se vám především do nebe sahající Stezka v oblacích a nejdelší visutý most pro pěší na světě s názvem Sky Bridge 721.Moderní horský resort s celoročním provozem a širokou nabídkou sportovních, adrenalinových a rekreačních aktivit.

Pokud Vás tato parcela učarovala, pak mi neváhejte kdykoliv zavolat. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Moc rád se s Vámi potkám na osobní prohlídce. Váš realitní makléř, Josef Andrle.
Josef Andrle

Josef Andrle

+420 605 177 870

jandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.