976 250 Kč

Prodej, stavební pozemek, 1425 m2, Bušín

V zastoupení klienta nabízíme prodej pozemku o celkové velikosti 1425 m2 v obci Bušín.
Obec leží převážně v nadmořské výšce kolem 350 m.n.m., v protáhlém údolí kolem Bušínského potoka, údolí tvoří předěl mezi Hanušovickou vrchovinou a Zábřežskou vrchovinou. Obcí prochází silnice č. I/11 Hradec Králové – Ostrava, zajišťující dobré dopravní spojení do všech míst v okolí, s častým autobusovým spojením na města v blízkosti. Nejbližší město Šumperk je vzdáleno 14km, kde najdeme kompletní občanskou vybavenost. V obci pak najdeme školku, školu, zdravotní středisko, kulturní dům a knihovnu.
V okolí je mnoho volnočasového vyžití. Najdeme zde lyžařská střediska Buková Hora, Dolní Morava. Umístění pozemku přímo nahrává turistice a cyklistům, kteří mohou navštívit nedalekou Severomoravskou chatu, rozhlednu na Křížové hoře nebo pouť na Svaté Trojici. Dále můžete navštívit sportovní resort Dolní Morava se Stezkou v oblacích, Mamutíkův vodní park, vodní nádrž přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně, přehrada Pastviny, vojenské bunkry a Vojenské muzeum v Králíkách, klášter Hedeč, přírodní rezervace Králický Sněžník s pramenem řeky Morava.
Pozemek se rozkládá na klidném místě v obytné části vesnice, kde v územním plánu je v zastavitelném území. Co se týká připojení pozemku, tak voda v obci je řešena vlastními studnami a vrty. Elektrické vedení je na hranici pozemku. Právě se řeší projekt na tlakovou kanalizaci, která má být vybudována po celé obci. Příjezdová cesta je obecní. Pokud se Vám místo líbí a rádi by jste investovali do jedinečné lokality, kde můžete postavit rodinný dům, tak mi neváhejte zavolat.
Rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Budu se těšit na osobní prohlídce.
Martin Děrda

Martin Děrda

+420 733 193 325

mderda@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.