2 870 000 Kč

Prodej, mobilní domy, KLASIK+, 59 m2 , Česká republika

Lokalita je pouze orientační, nemovitost je možné postavit kdekoliv po České republice.

Jednopodlažní mobilní dům s plochou nebo sedlovou střechou je celoročně obyvatelný. Dispozice 2+kk/ 3+kk (dle výběru půdorysu) nabízí užitnou plochu až 59 m2. Bohatý vnitřní prostor zahrnuje obývací pokoj s prakticky odděleným kuchyňským koutem a 1-2 pokoji. Součástí rodinného domu je samostatné WC a samostatná koupelna. Vnitřní dispozice i vnější podobu si můžete vybrat z několika variant uspořádání a designu.

Dům je za uvedenou cenu kompletně dokončen a vybaven (včetně střešní přípravy na fotovoltaiku) a připraven k okamžitému nastěhování. Vnější i vnitřní provedení domu provedeme dle Vašeho individuálního výběru. Dům možno doplnit garážovým stáním nebo garáží. V ceně domu není zahrnuta parcela.

Základem domu KLASIK+ je ocelová konstrukce. Vnější stěny jsou z dřevěného roštu o tloušťce 80 mm, parotěsné fólie, vysoce kvalitního zateplení (skelná vata 50 mm, polystyren 100 mm), voděodolné a větruodolné membrány, větrací lišty a dřevěného obkladu ošetřeného lazurou.

Vnitřní stěny domu se skládají z pozink roštu o tloušťce 60-100 mm, kvalitního zateplení (skelná vata 60 mm), parotěsné fólie a zvoleného obkladu.

Střecha je tvořena dřevěným roštem o tloušťce 100 mm, parozábranou, zateplovacím panelem (polystyren 100 mm), voděodolnou membránou, asfaltovými pásy u systému ploché střechy / plechovou krytinou u sedlové střechy.

Podlahy mobilního domu jsou řešeny v koupelně dlažbou a v obytné části laminátem nebo vinylem na vyžádání. Dále vysoce kvalitními zateplovacími panely z polystyrenu, izolační membránou, voděodolnou OSB deskou a ochranným nátěrem.

Mobilní dům má venkovní dveře a okna z plastových rámů s izolačním trojsklem a vnitřní dveře jsou obložkové s dýhou. Součástí vybavení interiéru je sprchový kout, umyvadlo, WC, kuchyňská linka včetně základních spotřebičů, vestavěná skříň, pohovka s konferenčním stolem, televizor, pračka a postel.

Mobilní dům lze uložit na zhutněný podklad / na základové pásy nebo patky / na piloty s libovolnou výškou / nebo na základovou desku. Vytápění elektrické - topný žebřík/ infrapanel s možností zapojení do elektrické sítě/ podlahové vytápění na vyžádání, nebo větrací jednotka pro teplovzdušné vytápění, chlazení a větrání.

Veškeré přípojky jsou připraveny na principu "PLUG AND PAY" - stačí pouze zapojit do sítě. Doba výstavby je 2-4 měsíce (v závislosti na dostupnosti materiálu). U této stavby ve většině případů stačí pouze ohlášení stavby na stavebním úřadu.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.