Prodáno

Prodej, chata, 546 m2, Zábřeh - Dolní Bušínov

Jste milovníkem hor a přírody? Hledáte moderní stylovou chatu bez dalších investic? Pak pro Vás máme nabídku jedinečné Chaty Belveder v atraktivním prostředí rekreační oblasti Dolní Bušínov (Bozeňov) u Zábřehu. Chata ve skandinávském stylu byla loni kompletně zrekonstruována a může být užívaná jak k soukromé rekreaci tak k investici a následnému pronájmu.
Maximální kapacita tří pokojů je 8 osob, kde 2 ložnice jsou po 2 lůžkách a třetí ložnice se třemi lůžky. Je možnost využít i rozkládací sedačku ve společenské místnosti. Dále je v chatě kompletně vybavená kuchyň na míru (indukční varná deska, lednice s mrazákem, MW trouba, myčka, kávovar), jídelna, koupelna s WC a sprchovým koutem 90x160 cm. Samozřejmostí je wi-fi a satelitní TV (128" led TV). V létě je k dispozici gril na kryté terase o rozloze 28m2 nebo zahradě 500m2.
Chatu je možno využít i v zimních měsících. Teplo Vám zajistí horkovzdušný krb, který vykouzlí romantický večer, nebo elektrické ústřední topení. Příjezd k chatě je po zpevněné cestě a parkování přímo u chaty pro dvě auta. Dále je zde garáž pod terasou k uskladnění věcí, kol, motorky. Lokalita je zajímává jak v létě, kdy můžete využít koupání ve dvou přehradách, bohaté sportovní vybavení v areálu Bozéňov a cyklostezky, tak v zimě k běžkařským trasám či sjezdovkám v okolí. Zrelaxovat se můžete ve wellness nedaleko pod chatou.
Chata se prodává včetně veškerého vybavení a webových stránek. Je zde i zabezpečovací systém a celý objekt lze ovládat přes aplikaci Jablotron. Srdečně zveme na prohlídku této jedinečné nemovitosti.
Michala Martínková

Michala Martínková

+420 727 979 754

mmartinkova@ostrovrealit.cz