Prodáno

Prodej, byt 4+1, 72 m2, Prostějov

Hledáte prostorné a pěkné bydlení pro celou rodinu v jedné z nejlepších lokalit v Prostějově? Tak v takovém případě bude tento byt pro vás tou pravou volbou.

Byt se nachází ve 3. patře panelového domu s výtahem na sídl. Svobody v Prostějově. Tento byt prošel kompletní rekonstrukcí před 7 lety, která zahrnovala nové jádro, elektřinu, vodu i podlahy.

Shrnutí důležitých informací:
- Dispozice 4+1 (ale aktuálně propojení obývacího pokoje a jídelny)
- Plocha bytu 72,5 m2 + 1,8m2 sklep + 4m2 lodžie
- 3. patro (4 NP)
- Osobní vlastnictví
- Částečně vybavený
- Volný od 1.8.2023
- Podívejte se i na web nemovitosti: prodejbytuprostejov.cz, kde najdete více informací

Při rekonstrukci majitelé provedli stavební úpravy, které daly bytu úplně nový rozměr. Obývací pokoj byl propojen s jídelním koutem, což nabízí skvělé místo pro setkávání celé rodiny. Kromě toho najdete v bytě prostornou ložnici se vstupem na jižně orientovanou lodžii, která je dokonalým místo pro relaxaci. Druhá ložnice je ideální pro děti a nabízí prostor o velikosti 18 m2, s možností propojení místa pro odpočinek a zábavu. Tento pokoj má jako jediný původní dřevěné parkety, které lze renovovat, v ostatních místnostech je vinylová a plovoucí podlaha. V kuchyňském koutě je kuchyňská linka, která je vybavena myčkou, samostatně stojícím plynovým sporákem a lednicí. Prostor pod oknem je šikovně řešen užší pracovní deskou, čímž vznikl dostatek místa na odkládání věcí nebo na rychlou ranní kávu.

Koupelna disponuje sprchovým koutem a místem na pračku a v bytě je samostatné WC, což určitě ocení větší rodiny. K bytu náleží sklepní kóje o ploše 1,8 m2 v přízemí domu.

To není vše, co tento byt nabízí. Bytový dům prošel revitalizací před 15 lety, je zateplený, má plastová okna, byl udělán nový výtah, před 4 lety byly vybudovány nové sklepy a byl instalován kamerový systém. Dále máte možnost využívat společný prostor, který zahrnuje celkem 3 kolárny (12m2, 12,2m2 a 12,6m2) a prostornou sušárnu.

Tento byt je ideální volbou pro rodiny, které hledají prostorné a pěkné bydlení ve skvělé lokalitě v Prostějově. Přijďte si prohlédnout tento byt a uvidíte, že si ho zamilujete na první pohled.

Projděte se celý byt virtuální prohlídkou.
Tereza Francová

Tereza Francová

+420 720 346 442

tfrancova@ostrovrealit.cz