2 600 000 Kč

Prodej, byt 3+kk, 66 m2, vlastní zahrada, Postřelmov

Hledáte pohodlné bydlení v bytě s vlastní zahradou? Nabízíme Vám prodej velmi pěkného bytu o dispozici 3+kk s obytnou plochou 66 m2, který se nachází v přízemí cihlového domu, celkem o čtyřech bytových jednotkách v obci Postřelmov.

Bytová jednotka se skládá celkem ze tří pokojů. Ložnice, obývacího pokoje a kuchyně s místem pro jídelní kout. Dále se v bytě nachází prostorná předsíň, komora, koupelna se sprchovým koutem a společným WC.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2008, při které se dělala nová koupelna a podlahy z PVC kombinované s keramickou dlažbou. V roce 2010 byla měněna okna za dřevěná eurookna s dvojsklem. A v roce 2021 proběhla rekonstrukce v podobě nové elektřiny, která je aktuálně v mědi a byt má nový elektrický rozvaděč.

Bytová jednotka je vytápěna přes krbová kamna, která jsou dominantou obývacího pokoje. Dům je napojen na veřejnou kanalizaci a příjezdová cesta patří obci. K bytu náleží jedno parkovací místo před domem. Součástí prodeje je kůlna a mezi společné prostořy patří sklepní prostor.

Postřelmov je velice oblíbená vesnice, která má plnou občanskou vybavenost od lékařského střediska, restaurací až po obchody všeho druhu. Obec je velice dobře strategicky postavena mezi městy Zábřeh a Šumperk. Vlakové i autobusové spoje jezdí téměř nepřetržitě. Pro příznivce sportu zde najdete cyklostezku a na své si přijdou i milovníci fotbalu díky nově postavenému hřišti.

Neváhejte mi zavolat pokud se Vám byt líbí. Budu se moc těšit na osobí prohlídce. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.