Prodáno

Prodej, byt 3+1, 84m2, Prostějov

Žít v centru města Prostějov a mít všechno na dosah ruky, zní jako ideál. Já mám pro Vás byt, který tuhle podmínku splňuje!!! A plusů má tento byt mnohem více!!!
Snad každý Prostějovák ví, kde je městský rybník a kde jsou Kolárovy sady s dominantou Prostějovské hvězdárny. Ale ne každý už ví, kde je ulice Stanislava Manharda. Přiznám se ani já a to jsou rodilá Prostějovačka jsem to donedávna nevěděla. A byla jsem velice příjemně překvapena, že takový kousek od centra je tak klidná lokalita k bydlení.
Právě na ulici Stanislava Manharda mám pro vás byt o dispozici 3 + 1 ve zděném domě. Byt se nachází ve 4 patře bez výtahu, ale ten výhled vám pár schodů navíc vynahradí.
Celková podlahová plocha činí 84 m2. K bytu náleží ještě balkón a sklep. Dále můžete využívat společné prostory, jako kočárkárna, kolárkárna, prádelna/sušárna.
Byt je v dobrém stavu, ale pokud by jste měli chuť, tak rekonstrukce koupelny a WC by byla vhodná. Byt se prodává částečně vybavený (ložnice + vestavěné skříně, vestavba ve vstupní chodbě, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči) další vybavení je po dohodě s majitelem.
Dům prošel kompletní revitalizací – plastová okna, zateplení, střecha.
Pokud prahnete po své zahrádce, tak ani tohle není překážkou. K domu náleží zahrada, kterou můžete využít na pěstování zeleniny nebo jen tak k relaxaci.
Lokalita tohoto bytu je opravdu skvělá!

Dispozice 3+1
Celková podlahová plocha 84 m2
Balkón 2 m2
Sklep 6,5 m2

Do centra 1 km
Možnost zahrádky
V blízkosti veškerá občanská vybavenost

Orientace sever - jih
Poplatky pro 4 členou rodinu 4 500,-
Parkování před domem
Čtvrté patro bez výtahu
Lenka Mazáčová

Lenka Mazáčová

+420 774 474 036

lmazacova@ostrovrealit.cz