Prodáno

Prodej, byt 3+1, 75 m2, Postřelmov

Pokud hledáte byt, do kterého se můžete hned nastěhovat a neřešit další finanční výdaje za rekonstrukce a předělávky. Tak já jeden takový pro Vás mám. A navíc v lokalitě, která je velmi žádaná a to přímo v obci Postřelmov.

Kompletně zrekonstruovaný byt v panelovém domě ve třetím patře bez výtahu, na ulici Závořická, najdete místo, kde se budete cítit opravdu velmi dobře.

Prostorná 3+1 o užitné ploše 74,5m2 Vás nadchne svým provedením a opravdu velkými úložnými prostory. Stávající majitelé si dali práci a celková rekonstrukce je velmi povedená. Vypíchnout bych mohla například prostornou kuchyni s vystavěnými spotřebiči. Koupelnu kde najdete jak vanu tak i sprchový kout a místo na pračku. Úložný prostor v podobě šatny a několika vestavěných skříní. Součástí bytu je zapuštěný balkón z kterého je krásný výhled na nedaleké kopce.

Dispozice 3+1 užitná plocha bytu 68,5 m2
Zapuštěný balkón 3 m2  Sklep 3 m2
Panel, 3. patro, bez výtahu
Šatna a vestavěné skříně
Byt po kompletní rekonstrukci
Moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči
Koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC
Výhled na okolní přírodu
Orientace jih-sever
Poplatky 3 100 Kč + elektřina 1 000 Kč

V okolí najdete všechno, co k životu potřebujete. Maximální občanská vybavenost a dobrá dopravní obslužnost. Obec Postřelmov je obklopen věncem zalesněných kopců s pozadím nejkrásnějších moravských hor - Jeseníků.
Lenka Mazáčová

Lenka Mazáčová

+420 774 474 036

lmazacova@ostrovrealit.cz