1 950 000 Kč

Prodej, družstevní byt 2+1, 57 m2, ul. Prievidzská Šumperk

Do prodeje přichází družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví, o rozloze 57 m2, s dispozicí 2+1, na ulici Prievidzská ve městě Šumperk.

Bytová jednotka je v dobrém stavu a má stálé nájemníky, kteří mají nájemní smlouvu na dobu neurčitou. Nachází se v 1. NP panelového domu, který prošel částečnou revitalizací v podobě zateplení bočních stěn a nového výtahu.

Byt není finančně zatížen. Veškerá anuita byla splacena a nový majitel má možnost převodu do osobního vlastnictví.

Bytová jednotka se skládá celkem ze dvou pokojů, kuchyně, koupelny s vanou a umyvadlem, samostatné WC, dlouhou chodbou s úložnými prostory a lodžií s překrásným výhledem na rozhlednu Háj.

K bytu náleží sklepní kóje a společné prostory jako je kolárna / kočárkárna. Dům je velice dobře situován v klidné části města. Nachází se v zástavbě panelových domů a tvoří tak pěkné sídliště, které má v dosahu plnou občanskou vybavenost.

Nedaleko panelového domu se nachází rozhledna Háj, která je dominantou této oblasti. U panelového domu je možné zaparkovat libovolný počet aut a vedle domu je vybudováno nové dětské hřiště se spoustou zábavy pro ty nejmenší.

Pokud máte o investiční byt zájem, pak mi neváhejte zavolat. Moc ráda zodpovím všechny Vaše dotazy. Našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Budu se těšit na osobní prohlídce. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.