2 690 000 Kč

Prodej, cihlový byt 2+1, 45m2, ul. F. L. Věka, Šumperk

Představuji Vám novinku k prodeji. Jedná se o krásný byt s dispozicí 2+1, vlastní zahradou, sklepem a půdou, který se nachází ve městě Šumperk, v klidné lokalitě na ulici F.L. Věk.

Byt se nachází ve druhém patře, nově zrekonstruovaného cihlového domu, o velikosti 45,5 m2. Rekonstrukce domu proběhla na podzim v roce 2021 a měnila se nová střecha, dům zateplili a udělala se nová fasáda.

Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí a její součástí byla kompletní výmalba, nová kuchyňská linka se spotřebiči, položení lina a výměna interiérových dveří.

Byt má jedinečnou polohu a to nejen díky skvělému umístění, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, jako je škola, školka, obchody, lékaři a mnoho dalšího, ale je i velice slunný s výhledem na rozhlednu Háj.

Byt se skládá ze dvou pokojů, kde v jednou z nich je možné nainstalovat krbová kamna. Dále zde najdeme předsíň s úložným prostorem, samostatné WC, koupelnu s vanou a otevřenou kuchyň s místem pro jídelnu.

Pokud nevlastníte auto a nebo se budete chtít jednou za čas svést autobusem, pak to nebudete mít daleko. Autobusová zastávka MHD je přímo tady, vedle domu.

Do centra města Šumperk je to příjemnou procházkou asi 15 minut. Pokud budete chtít utéct do přírody, pak Vás také jistě potěším, protože kousek od domu je velice oblíbená část města Šumperk, které se říká “Holubí vrch” a tam zapomenete na to, že bydlíte ve městě.

Tak jak se Vám byt líbí? Já bych ho brala všemi deseti! Rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním a bezproblémovým přepisem energií této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Neváhejte mi zavolat. Moc ráda Vás vezmu na osobní prohlídku. Vaše realitní makléřka, Michaela Andrle.
Michaela Andrle

Michaela Andrle

+420 773 775 234

mandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.