1 389 000 Kč

Prodej, horský apartmán 1+1, 36 m2, Staré Město pod Sněžníkem

Nabízíme prodej cihlového bytu o velikosti 36 m2, s dispozicí 1+1, který se nachází ve Starém Městě. Staré Město je obklopeno ze všech stran horami, proto je to velice dobře umístěná nemovitost, která lze koupit s investičním záměrem pronájmu pro krátkodobé turistické pobyty.

Byt se nachází v suterénu s výhledem na Kralický Sněžník a je v dobrém stavu. Má prostornou předsíň s úložným prostorem, na podlahách dlažbu, z části koberce a PVC. Součástí bytu je zařízená kuchyňská linka i se spotřebiči. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou prošla nedávnou rekonstrukcí. Součástí bytu je sklep kóje a společné prostory. V celém domě je 5 bytových jednotky. Náklady spojené s užíváním bytu zahrnující fond oprav jsou celkově 750 Kč.

Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Lyžařské vleky jsou v dosahu několika kilometrů, na příklad Kunčice 3,5 km, Paprsek 11 km, Stříbrnice 5 km a Hynčice pod Sušinou 7 km. Staré Město je skvělá základna pro start horských výletů v jakémkoliv ročním období. Objekt se nachází ve velice klidné části a jedná se tak o skvělou investiční příležitost.

Rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.
Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře. Budeme se těšit na osobní prohlídce.
Josef Andrle

Josef Andrle

+420 605 177 870

jandrle@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.