2 490 000 Kč

Prodej, horský apartmánový dům, 188 m2 - JIndřichov

Hledáte bydlení v blízkosti hor? Pak pro Vás v nabídce máme přesně to, co hledáte. Nabízené apartmány jsou v podhůří Jeseníků v malebné přírodě v obci Jindřichov u Šumperka.
První apartmán o dispozici tří pokojů se nachází v prvním nadzemním patře a má rozlohu 47,5 m2
Druhý apartmán o dispozici tří pokojů se nachází v prvním nadzemním patře a má rozlohu 48,9 m2
Třetí apartmán o dispozici dvou pokojů se nachází v druhém nadzemním patře a má rozlohu 46,3 m2
Čtvrtý apartmán o dispozici tří pokojů se nachází druhém nadzemním patře a má rozlohu 45,1 m2
Každé patro má společné WC a koupelnu na chodbě. Z půdních prostor, které jsou o velikosti 120 m2 se dají vybudovat další apartmány. Apartmánový dům je rozdělen na samostatné bytové jednotky.
Dům je určen ke kompletní rekonstrukci, elektřina, plyn, kanalizace, vodovod na hranici pozemku.

Obec Jindřichov se rozkládá na území Olomouckého kraje v podhůří Jeseníků. Jindřichov a jeho okolí nabízí celoroční využití.
V okolí 10 km naleznete Ski areál Kouty nad Desnou, Ski areál Branná, Přemyslov, X-park Františkov, termální lázně Velké Losiny, rozhledna Bukovka, zřícenina hradu a zámek Kolštejn.

Pokud hledáte klidné a kouzelné místo pro odpočinek, pak mi neváhejte zavolat. Apartmány jsou vhodné pro investici nebo vlastní využití. Moc ráda Vás apartmánovým domem provedu. V případě zájmu rádi našim klientům pomůžeme s výhodným financováním této nemovitosti. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce. Budu se těšit na osobní setkání. Vaše realitní makléřka, Žaneta Sedlačíková.

Žaneta Sedlačíková

+420 731 119 709

zsedlacikova@ostrovrealit.cz

Zaujala Vás nabídka? Kontaktujte nás.