O mně

Pavel Linhart

Realitní makléř a investiční specialista

plinhart@ostrovrealit.cz

737122016

O mně

Není zvláštností, že většina z nás si ve svém profesním životě projde změnami s cílem, aby jej práce prvotně naplňovala a byl v ní pro své okolí užitečný. S využitím své odbornosti a získaných zkušeností v mém případě měla moje práce v minulosti vždy zaměření na práci s lidmi nebo na obchodní činnost. K práci s nemovitostmi jsem se poprvé dostal po úspěšném výsledku ve výběrovém řízení od roku 1997 jako vedoucího oddělení bytové správy bytů v majetku Města Zábřeh. Téměř za desetileté působení v samosprávě města do roku 2006 jsem se zdokonalil v poznání bytů a bytových domů z technického hlediska, v oblasti správy a údržby bytového fondu, v jednání s uživateli těchto bytů až po problematiku procesu privatizace 2/3 městem spravovaného bytového fondu. Protože mě činnost s nemovitostmi oslovila, tak s časovým odstupem od ukončení práce zaměstnance městského úřadu z organizačních důvodů po privatizaci bytového fondu jsem se od roku 2013 rozhodl pro práci realitního makléře. Jelikož tato oblast byla do té doby pro mě velkou neznámou, očekával jsem od uplatnění se v ní zúročení svých pracovních zkušeností i obchodních dovedností z předešlých mých zaměstnání. Důležitý pro mě byl a stále je i přímý kontakt s lidmi. Protože dnešní doba se stále více nevyhýbá problémům, kdy řada občanů o své jistoty v bydlení přichází nuceně, svůj profesní rozvoj jsem později rozšířil a zaměřil se i na oblast dražeb nemovitostí nebo jednání o nemovitostech v rámci insolvencí.
Mnozí občané se mohou domnívat, že jakýkoliv makléř, například finanční nebo ten realitní, je vlastně zbytečností. Protože ale většina prodej nebo koupi své nemovitosti řeší třeba i jen jednou za život, tak následně často zjistí, jak složitý tento proces může být a jaká s tím mohou být spojena úskalí nebo rizika. Já ke své práci vždy přistupuji prvotně jako ke službě obecně, kde na prvním místě ve výsledku je spokojenost klienta. Za neméně důležité a jako předpoklad být úspěšný v realitách také považuji své průběžné vzdělávání se v oblasti realitní činnosti a činností s ní souvisejících, sledováním vývoje trhu s nemovitostmi, práci se samotnými volnými realitami z hlediska jejich propagace i celkového marketingu prodeje.  Protože práce realitního makléře je zejména velmi provázaná s důvěrou lidí, tak při jednání s klienty u sebe kladu velký důraz na komunikativnost, slušné jednání, nic nezamlčovat a snažím se k jejich potřebám prodat nebo koupit nemovitost být co nejvíce flexibilní. Zajímavost a uspokojení ve své práci nacházím nejenom proto, že každý prodej nemovitosti je jiný, ale kromě finančního ohodnocení důležitou odměnou pro mě je, že se spokojení klienti ke mně vrací. Proto se ve své práci realitního makléře řídím mottem: „Profesionalita a slušnost na prvním místě“.
Pavel L.

Video

Moje reference

Prodej rodinného domu v Zábřehu
Vše perfektní, byl to s ním druhý obchod. Úplná spokojenost, čitelná realitka, dobře ošetřené smlouvy.

Věra Dvořáková 16.9.2020


Prodej bytu 2+1 v Zábřehu
Jednání pana Linharta bylo příjemné a vysoce profesionální. Všechno dokonale vysvětlil a celý prodej dotáhl do konce k mé naprosté spokojenosti.

Libuše Havelková 18.2.2020


Prodej pozemků v Tatenici
Velmi příjemné vystupování, ochota, odpovědi na všechny dotazy byl jsem moc spokojený se zástupcem firmy PANEM LINHARTEM s pozdravem

Jiří Pokorný 6.1.2020


Prodej rodinného domu v Rapotíně
Oceňuji rychlý profesionální přístup a dobrou spolupráci.

Pavel Doležel  17.11.2019


Pronájem části rodinného domu v Bludově
Dobrý den, ráda jsem odpověděla na tyto otázky. Pan Pavel Linhart, je velmi svědomitý, lidský a přístupný. Vždy se snažil přijet na ujednaný čas. S manželem Jiřím Pecháčkem a mnou Danuší Pecháčkovou jsme velmi, velmi spokojeni. Děkujeme za spolupráci a rozhodně DOPORUČUJEME. S díky manželé Pecháčkovi.

Danuše Pecháčková 4.6.2019


Prodej rodinného domu ve Velkých Losinách
S prací pana Linharta jsem byla maximálně spokojená. Po nepříjemné zkušenosti s nejmenovanou realitní kanceláří jsem zpočátku přistupovala v jednání s nedůvěrou. Pan Linhart s velkou trpělivostí veškeré postupy vysvětloval a vždy byl vstřícný k mým dotazům. Jednání bylo přímé a vše včas vyřízené. Málo kdy se dnes člověk setká s tak příjemným jednáním. Tedy děkuji a přeji mnoho dalších zákazníků.

Simela Akritidu 12.4.2019 


Prodej rodinného domu v Dlouhomilově, část Benkov
Pan Linhart je profesionál, byl jsem velmi spokojen. S pozdravem Váš spokojený zákazník

Dalibor Sangeta 22.3.2019


Prodej bytu 2+1 ve Štítech
Dobrý den, na základě požadavku posílám stručné ohodnocení realitního makléře p. Linharta. Makléř je flexibilní, komunikativní. Dokázal najít vhodné řešení situace na základě mého požadavku. V případě prodeje nebyl žádný problém i následné péče. Působí dojmem, že mu záleží více na lidech než na prodaných zakázkách. Což v dnešním světě vidím jako velké positivum.

Lucie Briedová, Štíty 14.12.2018 


Prodej bytu 2+1 v Zábřehu
Dobrý den, na základě uskutečněného prodeje mého bytu chci vyslovit ohodnocení Vašeho makléře pana Linharta. Z jeho prací jsem byl maximálně spokojen. Už při prvním kontaktu jsem nabyl důvěru v jeho profesionální přístup a velmi ochotné a vstřícné jednání. Vše na čem jsem se dohodli, dodržel. Na základě této vynikající zkušenosti jej určitě mohu každému doporučit a i já sám bych se něj neváhal obrátit při jakémkoli dalším prodeji či nákupu nemovitosti. S pozdravem

Jan Šanovec, Zábřeh 3.11.2018


Prodej bytu 2+1 v Šumperku
Dobrý den, ráda bych ohodnotila makléře vaší realitní společnosti pana Pavla Linharta. Hodnocení je k zakázce číslo 646455. Byla jsem s přístupem pana Pavla Linharta i s celkovým průběhem celého obchodu velice spokojena. Vše probíhalo rychle, profesionálně. Pan Pavel Linhart je velice příjemný člověk, který vždy zvedne telefon a je ochoten okamžitě zodpovědět jakýkoliv dotaz a snaží se vyhovět požadavkům zákazníka i v jeho soukromém čase. Neznám ochotnějšího a výkonnějšího makléře a to jsem jich už potkala hodně :-). S pozdravem Klimešová (dříve Krňávková)

Jana Krňávková, Šumperk 14.10.2018


Prodej bytu 2+1 v Šumperku
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za bezproblémový průběh panu makléři Linhartovi při realizaci zakázky č. 646455. Jeho postoj byl velice profesionální a vstřícný. Snažil se vyhovět našim požadavkům a určitě budeme jeho jméno a vaší realitní společnost dalším zájemcům doporučovat. S pozdravem, přáním hezkého dne a s díky

Jarmila Volná, Prosenice 13.10.2018 


Prodej rodinného domu v Jedlí
Dobrý den, na základě žádosti pana Linharta bych se ráda vyjádřila k jeho činnosti v případě prodeje nemovitosti v Jedlí. Domnívám se, že pan Linhart pracoval svědomitě a z mé strany bez výhrad. Veškeré mé požadavky vždy splnil včas a bez problémů. Za stranu prodávajícího můžu konstatovat, že jsem byla s prací pana Linharta velice spokojená. S pozdravem a přáním příjemného dne

Jiřina Hirtová, Lesnice 11.8.2018


Prodej stavby k rekreaci v Zábřehu
Jednání vašeho pracovníka p. Linharta bylo neskutečně kvalitní ba přímo ukázkové. Nemám vůbec žádnou výtku na něj. Jsem velmi spokojen a děkuji za jeho služby. Věřím, že kdybych potřeboval v budoucnu podobné služby, tak se obrátím na něj a Vaši společnost. S pozdravem

Miroslav Pokorný, Zábřeh 11.8.2018 


Prodej rodinného domu v Bludově
Dobrý den, chtěli bychom pozitivně ohodnotit práci realitního makléře pana Pavla Linharta. Pan Linhart nás velice mile překvapil svým osobním, vstřícným, odborným a profesionálním přístupem. Nestalo se, že by byl nekontaktní a to dokonce i o víkendech a svátcích. Ve všech našich požadavcích nám poradil a vyšel vstříc. Udělal maximum, aby celý obchod proběhl hladce, rychle a ke spokojenosti obou stran. Po našich bohatých zkušenostech s realitními makléři z konkurenčních realitních kanceláří byl pan Linhart velice příjemné překvapení. S přáním hezkého dne Krňávková a Klimeš.

Ing. Miroslav Klimeš, Bludov 11.6.2018 


Prodej bytu 3+1 ve Vysokém Mýtě
Dobrý večer, chtěly bychom poděkovat za rychlou a spolehlivou práci, především makléři Pavlovi Linhartovi, se kterým jsme byli spokojeni. Díky němu jsme našli s manželem byt podle svých představ. Komunikace s ním byla rychlá a spolehlivá. Vždy byl ochotný vyjít vstříc s termínem pro schůzku tak, aby to vyhovovalo našemu plánu. Určitě vaši firmu ráda doporučím i pana makléře. Manželé Dianovi.

Petra Dianová, Vysoké Mýto 13.3.2018 


Prodej bytu 2+1 v Mohelnici
Dobrý den, tímto bych chtěl poděkovat za rychlou a spolehlivou práci, se kterou jsem velmi spokojen, také bych chtěl velmi poděkovat Panu Linhartovi, za vstřícnost a zároveň jeho rady. Určitě vaši firmu doporučím. Děkuji Lexmaul.

Martin Lexmaul, Mohelnice 1.3.2018


Prodej rodinného domu v Šumperku
Pan Linhart od první chvíle působí a vystupuje jako profesionál, což nás velmi oslovilo. Byl to také jeden z impulsů, proč jsme se rozhodli o koupi domu na ulici Revoluční 59, Šumperk, který nám pan Linhart nabízel a to i přes očekávané komplikované majetkové vyrovnání stávajících majitelů, které pan Linhart ochotně nabídnul vyřešit. Pan Linhart přehledně navrhnul způsob rozdělení a vypořádání nemovitosti na kterém se díky jeho úsilí všechny zúčastněné strany nakonec shodly a uzavřely smluvní narovnání. Pan Linhart zajistil veškeré schvalování na katastru nemovitostí, pozemkovém fondu a zorganizoval geometrické zaměření včetně veškerého zavkladování. Z našeho pohledu pan Linhart potvrdil naše úvodní očekávání profesionálního makléře, který se neschovává za žádné právní kličky a jedná se všemi účastníky na rovinu. S jeho nadstandardním přístupem jsme byli zcela spokojeni a splnil naše představy. S pozdravem Petr Verner.

Ing., Ph.D. Petr Verner, Šumperk 6.2.2018 


Prodej rodinného domu v Sobotíně
Dobrý den, chtěla bych za sebe i manžela velmi poděkovat panu makléři Pavlovi Linhartovi. Hledali jsme domeček a našli přesně podle našich přání. Musím říct, že jsem se ještě nesetkala s tak vstřícným a rychlým jednáním a zájmem o to, co bychom chtěli a jak bychom si vše představovali. Pan Linhart je velmi profesionální, spolehlivý, komunikace byla rychlá, příjemná, vyhověl všem našim požadavkům. Jsem velice ráda, že jsme měli možnost se s p.Linhartem potkat a díky němu získat náš sen. Domeček v klidné lokalitě v Sobotíně č.p. 50 a číslo naší zakázky 604944. .Posíláme velmi kladné hodnocení *****. Děkujeme za skvělou spolupráci. Manželé Pekárkovi

Lucie Pekárková, Sobotín 3.1.2018


Prodej pozemku v Klopině
Celkově jsme s panem Linhartem jako makléřem byli spokojeni. Jeho jednání bylo na dostatečně profesionální úrovni. Komunikace se stranou prodávající probíhala dobře. Reagoval na naše dotazy dostatečně rychle. Vždy byl ochoten vyjít vstříc termínem pro schůzku tak, aby to zapadalo do našeho plánu. Koupě pozemku proběhla hladce a bez problémů. S úctou, Jiří Vitek

Ing. Jiří Vitek, Zábřeh 21.11.2017 


Prodej rodinného domu v Zábřehu
Prodej proběhl v pořádku, jednání makléře bylo dobré. S pozdravem Rudolf Linhart v zastoupení Lenky Linhartové 

Lenka Linhartová, Kosov 2.11.2017 


Prodej pozemku v Dlouhé Loučce 
Dobry den, Rad bych vás informoval, ze jsem byl velice spokojený s provedenou prací p. Pavla Linharta v souvislosti s prodejem mého pozemku v Dlouhé Loučce. Byl jsem spokojen jak z hlediska odbornosti p. Linharta v dané problematice, rychlosti reagování na vzniklé situace (např."ladění" smlouvy) tak i z hlediska p. Linhartova jednání a vystupování vůči všem stranám. S pozdravem Pavel Gregor 

Ing. Pavel Gregor, Moravičany 14.10.2017 


Prodej práv k družstevnímu bytu 3+1 v Mohelnici
Dobrý den, chceme poděkovat za profesionální přístup pana Linharta ohledně prodeje družstevního bytu 3+1 v Mohelnici, číslo zakázky 593017. Byli jsme spokojeni s jeho vystupováním a vyřízením všeho potřebného ohledně prodeje. S pozdravem Károvi 

Dana Kárová, Úbislavice 13.10.2017 


Prodej bytu 2+1 v Šumperku
Zcela profesionální přístup. Vše přesně dle dohody ochota i nad rámec povinností. Maximální spokojenost s úrovní, vstřícností a celkovým přístupem makléře S pozdravem Marek Pažitka 

PhDr. Ing. Marek Pažitka, Šumperk 6.10.2017 


Prodej bytu 4+1 v Zábřehu
Dobrý den, chtěli bychom poděkovat a dát kladné hodnocení / 1 / realitnímu makleři, panu Linhartovi, při prodeji našeho bytu na ul.ČSA 3 78901 Zábřeh. S pozdravem Ing. Marin Nenčev Mgr. Irena Nenčevová 

Ing. Marin Nenčev, Lesnice 11.8.2017 


Prodej bytu 2+1 v Olomouci
Dobrý den, musím tímto velice pochvánit pana Linharta, který zprostředkoval naši zakázku, prodej bytu v Olomouci. Byl velice milý, vstřícný, svým příjemným a zároveň profesionálním vystupováním vzbuzoval oprávněnou důvěru. Hezký den MUDr. Jan Šlezar 

Vlasta Šlezarová, Olomouc 20.7.2017 


Prodej bytu 1+1 v Mohelnici
Dobrý den, pane Linharte, děkujeme za Váš přístup při nákupu bytu v Mohelnici. Vzhledem k tomu, že jsme s tímto neměli vůbec žádné zkušenosti, jsme velmi rádi, že jste nám s tím pomohl. Díky Vašim zkušenostem a Vaší aktivitě se povedlo vše vyřídit velmi rychle a k naší spokojenosti. Ještě jednou děkuji. S pozdravem Luděk Soják 

Luděk Soják, Rovensko 4.7.2017


Prodej rodinného domu v Bludově
Dobrý den, rád bych poděkoval panu Pavlovi Linhartovi za zprostředkování prodeje RD v Bludově, který jsme zdědili s bratrem po rodičích, a nebyli jsme schopni dohodnout se, co s ním dál. RD jsme nabízeli na portálu Bazos.cz, kde jsem spíše dělal "průvodce po zámku," než partnera skutečným zájemcům. Byli jich desítky. Když se jeden skutečný objevil a řekl, že chce koupit, dalších 5 měsíců jsme s ním nebyli schopní podepsat kupní smlouvu. Po celou dobu od začátku naší inzerce se pan Linhart ochotně nabízel zastřešit naši záležitost a pomoci nejen nám. Po 5 měsících, kdy nám nabídnul setkání se solventním zájemcem, jsme upustili od jednání s původním zájemcem, které nikam nevedlo. Od té doby se nám pan Linhart plně věnoval a odpovídal nám na dotazy, které nám již dříve vysvětlil a my jsme je nepochopili. Obchod proběhl v pořádku, jak po stránce organizační, tak i finanční - peníze jsme obdrželi v požadované výši a to v rekordním čase asi 3 měsíců od prvního setkání s klientem, kterého pro nás získat pan Linhart. Pokud budu v budoucnosti prodávat další nemovitost, obrátím se na pana Linharta s plnou důvěrou. S pozdravem Radim Čejka 

Ing. Radim Čejka, Bohdíkov 22.4.2017 


Prodej bytu 2+1 v Zábřehu
Dobrý den, touto cestou chci poděkovat celému týmu, především realitnímu makléři Pavlovi Linhartovi za zprostředkování prodeje bytové jednotky s profesionálním přístupem. S pozdravem Votrubová Marie 

Votrubová M. 18.8.2016