O mně

Lenka Šmirausová

Realitní makléřka

lsmirausova@ostrovrealit.cz

725656991

O mně

Malou vesnici nedaleko Zábřehu, kde jsme s mladším bratrem vyrůstali, jsem vystřídala ve 14 letech za okresní město a rodičovský dům za pokoj na internátu. Od té doby jsem stěhovala různě po pronájmech převážně za prací mnohokrát. V průběhu času jsem se stala i vlastníkem nemovitosti a zkusila si obchod ze strany zájemce, kupujícího i prodávajícího. V současné době zapouštím kořeny se svou rodinou v domečku zpět na malé vesnici. Tak to bývá, jak vidím ve své praxi realitního makléře, v životě většiny lidí, že hledají vysněnou práci, novou lásku - své štěstí v životě a nemovitosti slouží jen jako přechodné působiště, než konečně někde zakotví nastálo.
Když lidem pomáhám s koupí nebo prodejem jejich nemovitostmi naprosto chápu jejich rozpoložení, když opouští to známé, ale už nevyhovující, aby začali v novém prostředí a pokusili se zlepšit své životní podmínky. Přitom velmi oceňují pomoc odborníka, který je jim nápomocný při řešení problémů na cestě za novým bydlením, který se postará o formální stránku obchodu, pohlídá termíny, zvýší jejich zisk a eliminuje ztráty. Naše práce předpokládá obchodního ducha, časovou pružnost i notnou dávku citlivého přístupu k zúčastněným, kteří se nezřídka nachází v obtížném životním období. Kdo mě zná, ví, že jdu nad rámec svých povinností, a díky porozumění celé rodiny pro mé pracovní nadšení, jsem schopná být svým klientům vždy k dispozici. Jejich vděk a spokojenost je mi odměnou a nabíjí mě pro další pracovní výzvy. Sbírám zkušenosti a zvyšuji si odbornost v rozličných oborech s každým obchodem. Na této práci mě nejvíc baví, že vidím výsledek svého úsilí okamžitě. Za těch dvacet let od maturity jsem vystřídala několik profesí, zkusila jsem si práci v malém podniku, u živnostníka, ve státním podniku i v koncernu a tak mohu posoudit, že jako živnostníkovi, i přes veškeré současné překážky, je mi nejlépe. 
Ve volném čase sleduji politiku, zajímám se o témata z oblasti ekologie a ochrany práv zvířat. Ráda bych zase často navštěvovala se svou rodinou koncerty, kina, akce pro děti, cestovala a setkávala se s přáteli. Mám ráda hudbu, napínavé knihy, filmy se záhadou, komediální seriály a dokumenty. Baví mě zdokonalování se v angličtině. V budoucnu bych se taky ráda vrátila ke cvičení jógy.

Video

Moje reference

Lenka Šmirausová je vynikající makléřka, starostlivá, pracovitá, pečlivá. Věnovala se prodeji naší nemovitosti na 100%.

Hana Hradecká 27.12.2020


Paní makléřka byla velmi ochotná, příjemná, vše nám srozumitelně vysvětlila a poradila. Paní makléřku doporučujeme všemi deseti, byt nám dokázala pronajmout do pár dnů.

Roman Weinlich 6.11.2020


Paní Šmirausová ochotná, vstřícná, zodpovědná - vždy dle domluvy. Doporučujeme k plné spokojenosti.

Ondřej Málek 2.3.2020


Pozemek byl prodejně trochu složitější, ale makléřka pozjišťovala všechny potřebné věci a zařídila vše k mé plné spokojenosti. Kupuji nemovitost cca jednu ročně, ale konečně jsem nemusel nic zařizovat.

Beton Race 18.11.2019


Velice spokojeni s paní makléřkou, byli vždy k dispozici a zprostředkování pronajmu proběhlo bez problému.

Renáta Launet 20.8.2019


Bezva.

Mgr. Pavla Mazalová 1.8.2019


Můžu doporučit.

Andrea Jurásková 24.7.2019


Paní Šmirausová byla velmi profesionální a ochotná. O všem mě informovala, kdykoliv hned zodpověděla na mé dotazy a reagovala na mé připomínky. Byla jsem velmi spokojená a paní Šmirausovou doporučuji všem, kdo chtějí prodat nebo koupit nemovitost.

Lenka Hrubá 30.4.2019


Profesionální přístup, maximální spokojenost.

MUDr. Martina Smetanová 6.2.2019